به گزارش صبح توس؛ مانوئل گالیانا رز عصر امروز در مراسم رونمایی از آخرین کتابش تحت عنوان «صهیونیسم و بحران مالی اروپا» که در پایگاه خبری صبح توس برگزار شد، اظهار کرد: من از 18 سالگی وارد بازار کار شدم و در یکی از کمپانی‌های اقتصادی اسپانیا به عنوان مدیر ارشد شروع به فعالیت کردم  و به واسطه این شغل سفرهای زیادی به کشورهای مختلف دنیا داشتم.

وی ادامه داد: حضور من در این کمپانی باعث شد اطلاعات زیادی در رابطه لابی‌های صهیونیستی و نفوذ آن‌ها در اقتصاد اسپانیا  به دست بیاورم که نتیجه این اطلاعات، کتابی شد که پس از چاپ آن کارم را از دست دادم.

این نویسنده و منتقد اسپانیای ابراز کرد: این کتاب باعث شده من با بچه‌های «افق نو» آشنا شوم و با همکاری آن‌ها  کتابم که در رابطه لابی صهیونیست در اسپانیا و  کنترل آن‌ها بر سیستم بانکی اسپانیا  بود به زبان فارسی نیز ترجمه شود.

گالیانا رز با بیان اینکه نویسنده حرفه‌ای نیست اظهار کرد: من در کل 12 کتاب نوشته‌ام که 4 تا آن‌ها به زبان فارسی ترجمه‌شده است و امیدوارم بقیه کتاب‌هایم به زبان فارسی ترجمه شود.

وی با اشاره به کتاب «جنگ صهیونیست علیه امام خمینی» ادامه داد: این کتاب به درخواست «افق نو» نوشتم که به اعتقاد من جنگ ایران و عراق نتیجه توطئه اسرائیل علیه ایران بود چراکه آن‌ها می‌خواهند در منطقه ثبات نباشد

این نویسنده و منتقد اسپانیای با بیان اینکه در سال 2007 کتابی با عنوان « بحران مالی غرب» را  به چاپ رسانده است گفت: در این کتاب‌ چند بحران ازجمله بحران آب و هوایی، بحران انرژی، بحران مهاجرت و بحران جنگ‌های بزرگ نظامی پیش‌بینی کردم.

گالیانا رز ایران تنها کشوری است که مقابل اسرائیل ایستادگی کرده و توانسته باوجود توطئه‌ها و تحریم‌ها پیشرفت کند، بیان کرد: در اسپانیا و آمریکا مکتب آزادی‌خواهی وجود ندارد که علاقه‌مند به مبارزه با صهیونیست باشد.

 

وی با اشاره به کتاب «صهیونیسم و بحران مالی اروپا» ابراز کرد: در این کتاب، اشاراتی مختصر به پروتکل صهیونیسم شده و اعتقاددارم پشت پرده نظم نوین جهانی صهیونیسم است که دیکتاتوری جهانی به دنبال آن است و درواقع نگاه من در اکثر کتاب‌هایم آخرالزمانی است.

این نویسنده و منتقد اسپانیای در خصوص شناختش از ایران عنوان کرد: من از 11 سالگی با ایران آشنا شدم در آن زمان فکر می‌کردم ایرانی‌ها زرتشتی هستند اما کم‌کم متوجه شدم اشتباه می‌کنم، ایران کشوری غنی، بزرگ و سرشار از منابع طبیعی است.

گالیانا رز مسیحت را نزدیک به تفکر شیعه دانست و اظهار کرد: کاتولیک پیرو یک شهید مقدس بنام مسیح هستند و شیعیآن‌هم به دنبال یک شهید مقدس یعنی امام حسین(ع) هستند.

وی با اشاره به اینکه شیعه تنها مذهبی است که پای عقاید خود ایستاده و به صورت صحیح از دین دفاع می‌کند گفت: نگاه من از مبنای کاتولیک و شیعه به ایران و قیام امام خمینی(ره) این است که اگر حضرت مهدی(عج) بخواهد ظهور کند کاری به سبک امام خمینی می‌کند.

این نویسنده و منتقد اسپانیای امام خمینی(ره) نشانه‌ای از نشان‌های ظهور امام زمان دانست و اظهار کرد: برای ظهور امام زمان نیاز به یک بسترسازی و آمادگی است که امام خمینی(ره) همان  نشان آماده و بسترسازی برای ظهوراست.

 

گالیانا رز بیشتر مسلمان اسپانیا را مهاجر خواند و افزود: دو میلیون نفر از جمعیت اسپانیا را مسلمانان تشکیل می‌دهند که اکثر مهاجرانی از تونس و مراکش هستند و باید گفت متأسفانه اکثریت آن‌ها وهابی هستند و چون مردم اروپا و بخصوص اسپانیا نمی‌تواند مسلمانان واقعی را از وهابیت تشخیص بدهند کارهای ضد انسانی وهابیت را به اسم اسلام تمام می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال آیا به سرزمین‌های اشغالی سفرکرده‌اند  عنوان کرد: هرگز به اسرائیل سفر نکردم و به آن‌ها علاقه ای ندارم و نداشتم و حتی به فلسطین و غزه هم‌سفر نکردم.

این نویسنده و منتقد اسپانیای  در پاسخ به  این سؤال آیا صهیونیست‌ها در جدایی کردستان  از عراق نقش داشته است عنوان کرد: اسرائیل به دنبال عدم ثبات در منطقه است تا به خواسته خود یعنی خاورمیانه بزرگ (از نیل تا فرات) برسند و 11 سپتامبر این ظرفیت را برای آن‌ها ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه من ترامپ را بزرگترین صهونیستی میدانم که در تاریخ آمریکا روی کار آمده است افزود: صهونیست یک تفکر فاسد و بزهکار است

گالیانا رز اظهار کرد: تا قبل از 2010 اکثر توطئه‌های اسرائیل در منطقه جواب می‌داد اما از این سال به بعد این اسرائیل بود که تمام طرح و نقشه‌هایش با شکست مواجهه شد آن‌هم به خاطر حضور پررنگ ایران و روسیه در منطقه بود.

وی در پاسخ به سؤالی در رابطه با «هولوکاست» عنوان کرد: بر اساس آمار یهودی‌ها قبل از جنگ جهانی در اروپا شش میلیون نفر بودند اما آمار دقیق‌تری می‌گوید آن‌ها به 279 هزار نفر می‌رسیدند که کشتار میلیونی آن‌ها از نظر تکنولوژی آن زمان رد شده است.

 لازم به ذکر است که در این مراسم از کتاب «صهیونیسم و بحران مالی غرب» که به زبان فارسی ترجمه‌شده بود با حضور یوسف امینی معاون مطبوعاتی ارشاد خراسان رضوی، سید جواد کمالی رئیس بسیج هنرمندان استان و سید جواد رفاهی رئیس حوزه هنری خراسان رضوی، شهناز رمارم عضو شورای شهر مشهد و نماینده جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خراسان رضوی رونمایی شد.

انتهای پیام/