عابدین عابدینی مقدم در گفتگو با خبرنگار صبح توس  با اشاره به هجمه دشمن به سپاه گفت: امروز وقتی دشمن برای سپاه برنامه می ریزد مردم در کنار مسئولین در فضای مجازی پاسخ و جانفشانی می کنند که این برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

عابدینی مقدم ادامه داد: در کشوری که روحیه ایثارگری وشهادت طلبی موج می زند قطعا دشمن نمی تواند نگاه بد داشته باشد و چنانچه امنیت معنا و مفهومی دارد و استکبار به چشم دیگری به ایران نگاه می کند این قدرتمندی نظام به برکت شهیدان و زحمات ایثارگران است.

 

وی با اشاره به توطئه دشمن برای فاصله انداختن مردم با فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: آنچه مشاهد می شود حضور پرشور مردم در برنامه های فرهنگ ایثار وشهادت است، مردم نشان داده اند هرکجا که لازم باشد پاسبان خون شهدا هستند و این فاصله در نظام ما مفهومی ندارد.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مردم ایران فهیم و بصیر هستند و هرگاه نظام و کشور نیازمند حضور مردم بوده است وارد صحنه شدند و این موضوع را در ۲۲بهمن، انتخابات، روز قدس و محرم ها نشان داده اند و آنچه که باید توجه داشته باشند وقت شناسی و گوش به فرمان رهبری بودن، است.

 

عابدینی مقدم افزود: در کشوری که فرهنگ مردم آن شهادت طلبی است هزینه حفظ امنیت و دفاع کمتر از ساخت سلاح های پیشرفته می باشد و یاد و خاطره شهیدان در کنار تکریم خانواده شهدا زنده نگه می دارد فرهنگ ایثار وشهادت را و هیچ محفلی به اندازه یادواره و کنگره ها نمی توانند مروج این فرهنگ شود.

 

وی ابراز داشت: مردم انقلابی ایران برای دفاع از آرمان و ارزش ها دفاع مقدس در یک صف قرار دارند و چنانچه شرایط دفاع به وجود آید بهتراز نسل قبل مثل شهید حججی در میدان حاضر می شوند.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی یادآور شد: امروز چنانچه می بینید سپاه قدس، مسئولین و مقام معظم رهبری با اقتدار با دشمن سخن می گویند به پشتوانه حضور افرادی همانند شهید حججی ها است.

 

عابدینی مقدم خاطرنشان کرد: برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی چنانچه کسی کم بگذارد از قافله انقلاب و شهدا جا مانده و تنها راه پیمودن مسیر شهیدان، ندیدن خود است.

انتهای پیام/