کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار  صبح توس؛ نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا، سوغات و هدایا با هدف تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی و تسریع در عرضه تولیدات داخلی و پویایی صنایع داخلی برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه‌ پاییزه تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان به رقابت خواهند پرداخت که موجبات تعدیل قیمت در بازار شهرستان نیز خواهد شد و محل خرید امنی برای مصرف کنندگان خواهد بود.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت مه ولات در خصوص مدت زمان برگزاری این نمایشگاه‌ها افزود:  این نمایشگاه از 25 مهرماه آغاز و تا پنجم آبان ماه در محل سالن جهاد شهرستان مه ولات ادامه خواهد داشت.

 

کریمی به قیمت هر غرفه  برای تولید کنندگان و کسبه داران اشاره داشت و یادآور شد: قیمت هر غرفه برای تولید کنندگان و کسبه بومی 200 هزار تومان و برای کسبه غیر بومی 600 هزار تومان  می باشد.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت مه ولات تصریح کرد: کارشناسان اتاق اصناف نسبت به فروش اجناس و کالاهای موجود در این نمایشگاه اقدام خواهند کرد و بازرسان اداره صنعت،معدن و تجارت نیز نظارت بر قیمت های کالاهای قابل عرضه در نمایشگاه را خواهند داشت تا به شکایت های احتمالی شهروندان پاسخ دهند.

 

وی اضافه کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی با تلفن 124 اداره صنعت،معدن و تجارت تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام/