به گزارش خبرنگار صبح توس؛ علی رستمی در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به هجمه هایی که به نظام اسلامی می شود گفت: دشمنان اسلام وانقلاب امنیت ملی مار مورد هجمه قرار داده است و مدیران مراقب باشند که رفتاهای نابجای آنها می تواند به بحران بزرگ تبدیل شود و مدیر حق اشتباه ندارد.

 

رستمی افزود: دستگاه های اجرایی تمام توان اداری را برای اشتغالزایی بسیج وبه سرعت به تعهدات در این امر عمل و سهمیه اشتغال را محقق کنند.

 

وی ادامه داد: بزودی تعدادی از مدیران استانی به همراه استاندار خراسان رضوی به شهرستان سفر خواهند که و از روند اجرایی مصوبات اشتغال و پروژه های عمرانی بازدید و مدیران را ارزیابی می کنند.

 

فرماندار تربت جام با اشاره به تغییرات مدیران بیان داشت: مدیران برای ماندن یا انتصاب در پست اداری لشکرکشی نکنند که جازه حضور به  مدیران سر سپرده را نخواهیم داد و اگر مسئولی برای ماندن رایزنی کند یک ساعت نمی ماند.

 

رستمی تصریح کرد: مدیران آویزان دولت هستند و تعامل و همکاری باید صد در صد و سر سپرده باید صفر درصد و دولت پاسخگوی مردم وشعارهایش است.

 

وی با اشاره به جذب نیروهای دولتی شهرستان عنوان داشت: سیاست دولت استفاده حداکثری از نیورهای بومی و شایسته می باشد که در شهرستان 65 مدیران و 77درصد کارکنان دولت بومی هستند.

 

فرماندار تربت جام با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی یادآورشد: مجادله و بگو مگوهای بی حاصل در فضای مجازی برای شهرستان هزینه ساز است  وچون تمام مولفه های ناامنی در شهرستان وجود دارد.

 

رستمی ادامه داد: تربت جام امن ترین شهرستان خراسان رضوی است و نباید آرامش وآسایش مردم خدشه دار شود و نا امنی روانی و بی اعتمادی ایجاد شود.

 

وی با اشاره مشکلات توسعه ای شهرستان خاطرنشان کرد: مسئولان طوری رفتار کنند که مردم وارد مجادلات قومی و مذهبی نشوند که شهرستان ظرقیت این دعوا را ندارد.

 

فرماندار تربت جام اعلام کرد: برای اجرای 160 پروژه عمرانی مبلغ 50 میلیارد تومان اعتبار از محل تملک داریی و ماده 180 به شهرستان اختصاص یافته مدیران تلاش به صورت صد در صدی منابع را جذب کنند.

 

رستمی با اشاره به مسائل بین المللی گفت: رفتارهای نسنجیده ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص جمهوری اسلامی و برجام باعث شده است در دنیا منزوی شوند.

 

وی با اشاره اتفاقات اخیر آمریکا در خصوص ایران ابراز داشت: همانگونه رهبر معظم انتقلاب بارها بیان داشتند آمریکا قابل اعتماد نیست وبه مذاکره با آنها خشوبین نیستم رفتار های سران آمریکا نشان داد سخنان معظم له کاملا دقیق و رسوایی استکبار جهانی را به بار آورد.

 

فرماندار تربت جام با اشاره به حضور ایران معادلات بین المللی یادآور شد: حضور ایران در حل معادلات بین المللی به یک دغدغه مهم برای آمریکا تبدیل شده است که هرجا حاضر می شوند حضور ایران قبل از آنها در آنجا دیده می شود.

 

رستمی با اشاره به هجمه اخیر به سپاه پاسداران افزود: حقیقت حضور نیروهای مسلح وبه خصوص سپاه به گونه ای است که نیروهای آمریکا را متحیر کرده که قبل از حضور آنها سپاه در میدان حاضر است.

 

وی با انتقاد از حضور نیروهای فرامنطقه ای در غرب آسیا عنوان داشت: آمریکا ومتعهدانش در افغانستان، یمن، سوریه و عراق چه غلطی می کنند که باعث سوال در اذهان آزادی خواهان شده و ایران براساس قانون اساسی موظف به دفاع از نهضت های آزادی بخش جهان است دولت و ملت منسجم پشت سر رهبری از ذولفقار ایران سپاه حمایت می کنند.

 

فرماندارتربت جام تاکید کرد: حمایت بی چون و چرا از سپاه که قدرت و مایه افتخار جمهوری اسلامی در مقابله با دشمنان اسلام هستند اعلام می کنیم.

 

در ادامه حجت الاسلام جواد طاهری، امام جمعه تربت جام با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: بزرگترین اجتماع بشریت در دنیا روز اربعین حسینی در کربلا برای ما افتخار آفرین و مایه ابهت که با محوریت ضد استکباری تشکیل می شود.

 

حجت الاسلام طاهری با اشاره به مسائل مطرح شده توسط نماینده مجلس افزود: از مواضع بی پرده و صراحت نماینده مجلس تشکر می کنم که نگاه هارابه سمت مدیران چرخانده است واین برخورد ها نتیجه اش به نفع شیعه تمام می شود.

 

وی تصریح کرد: بیش از 40 درصد حقوق بگیران دولت اهل سنت و از جمعیت 12 هزار نفری مددجویان امداد هشت هزار نفر اهل سنت هستند که از دولت خدمات دریافت می کنند.

 

امام جمعه ادامه داد: برخورد مذهبی نماینده جفا به اهل سنت در حالی که بیشترین نیروهای آموزشی شهرستان را نیروهای اهل سنت تشکیل می دهد ودر درجه دو خوانند آنه خطا است.

 

حجت الاسلام طاهری با انتقادات از کشاندن بحث های کاری در بین مردم ابراز داشت: گفتگوها افراد نشان از عیار فرد می دهد و باید دلسوزانه مشکلات مردم را دنبال وادبیات عمومی را رعایت و مردم درگیر دعواهای کاری نکنیم و تخریب افراد کاردرستی نیست.

انتهای پیام/