به گزارش خبرنگار صبح توس؛ در مراسم تکریم و معارفه شهردار تربت جام امروز ظهر که در سالن جامی برگزار شد علوی مقدم مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی خراسان رضوی گفت: در سال 97 دستگاه های اجرایی  هیچ اعتباری را بدون تائید شورای اسلامی دریافت نخواهد کرد و شوراهای اسلامی با همکاری مشاوران برنامه ریزی هرچه سریعتر چشم اندازه مدیریت شهری برای هزار و 420 را تهیه و مصوب کنند تا اسناد بلند مدت برای حوزه شهری داشته باشیم و با تعییر مدیرت سیستم دچار خلل برنامه ای نشود.

علوی مقدم با محکوم کردن یاوه گوی های ریاست جمهوری آمریکا افزود: ملت قهرمان ایران پیرو مکتبی است که شعار مرگ  بر آمریکا توسط امام خمینی (ره) باورداشته و باتکیه بر آرمان انقلاب ، شهدا و رهبری استکبار را به خاک مذلت کشیده است و می گویم آمریکا هیچ غلط نمی تواند بکند و آرزوی سیطره به جمهوری اسلامی ایران را به گور خواهد برد.

وی با توجه به هجمه های دشمنان به سپاه تصریح کرد: همه ملت ایران سپاهی وبسیجی هستند و امروز در هر کجای کشور تعرضی به نظام اسلامی صورت بگیرد همه در کنار سپاه و نیروهای مسلح دشمن را زمین گیر می کنند و این ملت آزمون خود را به خوبی پس داده و باید خدمتگزارن بی منت آنها باشیم.

مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی خراسان رضوی با اشاره به خواسته های مردم از مسئولان بیان داشت: وفاداری به نظام، پشتیبانی از ولایت فقیه، اجرای عدالت و انصاف، شفاف سازی و اجرای قوانین و مقررات توسط مدیران از خواسته های بجا و به حق مردم است که باید مدیران به آن تحقق ببخشند.

علوی مقدم خاطرنشان کرد: اجرای اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریت و توجه به آسیب های اجتماعی، فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم ارباب رجوع سه وظیفه اصلی یک مدیر است که در ارزشیابی ها مورد توجه ویژه قرار می گیرد.

وی با اشاره به شعلر سال تصریح کرد: امکان تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریت شهری بیشتر از ارگان های دیگر است و کمک کنده بزرگی برای تامین و هزینه مناسب خواهد بود.

انتهای پیام/