به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی امام‌جمعه شهرستان درگز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلا الغدیر برگزار شد؛ ضمن سفارش نمازگزاران به تقوا و عبادت الهی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که اخیراً در جامعه با آن برخورد می‌کنیم؛ هجمه بالای رسانه‌ای ضدانقلاب و آقازاده‌ها به قوه قضاییه است؛ که نشان‌دهنده صحیح بودن حرکت قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

امام‌جمعه درگز درباره ماجراجویی‌های اخیر آمریکا گفت: در آمریکا قانونی که به‌عنوان کاتسا معرفی‌شده است که ایران و چند کشور دیگر، مورد تحریم قرار می‌گیرد و از طرف دیگر موضوع خروج آمریکا از برجام مطرح است.

وی افزود: متاسفانه مسئولان ما به حرف رهبری توجه نکردند و باید در موضوع برجام گام‌به‌گام جلو می‌رفتند و طرف مقابل را راستی آزمایی می‌کردند.

حجت‌الاسلام ایروانی بابیان اینکه آمریکا قابل ‌اعتماد نیست و نخواهد بود؛ اذعان داشت: امروز آمریکا عهدشکنی کرده است و دولت با برجامی مانده است که فقط برای کشور ضرر داشته است.

وی ضمن تأکید به سخنرانی اخیر رئیس‌جمهور ادامه داد: علاوه بر آنکه سپاه محبوب ملت‌های ایران، عراق، سوریه و لبنان است، محبوب تمام مظلومان جهان است.

خطیب جمعه درگز با تأکید به آنکه تروریست را آمریکا به وجود آورد اما سپاه پاسداران آن را نابود کرد گفت: پیروزی‌های پی‌درپی سپاه پاسداران در مهم‌ترین منطقه جهان یعنی خاورمیانه دلیل اصلی خشم و اقدامات اخیر آمریکا است.

وی ادامه داد: حمایت همه‌جانبه مسئولان نظام و ملت مسلمان ایران از سپاه پاسداران بسیار قابل‌تقدیر است.

انتهای پیام/