به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن صادقی در خطبه های امروز نماز جمعه گناباد گفت: عاشورا به ما درس ولایتمداری و ظلم ستیزی داد و امروز باید عبرت های عاشورایی را سرلوحه کار خویش قرا دهیم.

 

وی ضمن اشاره به ناکامی های آمریکا در اجرای نقشه های شوم خود در منطقه افزود: با تلاش ها و برنامه ریزی های نیروی مقاومت و تدابیری که ایران اسلامی اندیشیده بود، آمریکایی ها در اجرای برنامه ها و خواب هایی که برای منطقه خاورمیانه دیده بودند ناکام مانده اند و همه نقشه هایشان نقش برآب شد.

 

خطیب جمعه گناباد ضمن تأکید بر عصبانیت آمریکایی ها از شکست های خود در منطقه تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا دچار یک ازهم گسیختگی سیاسی شده و از موضع گیری های سفیهانه خود به موضع گیری های جنون آمیز روی آورده است که این امر اعتراض مردم و برخی کارشناسان خودشان را هم درآورده است.

 

حجت الاسلام صادقی در ادامه بیان داشت: ترامپ یکبار دم از نقض روح برجام میزند، در حالیکه تاکنون هشت بار آژانس پایبندی ایران را به برجام تأئید کرده ویکبار به بهانه یکجانبه بودن آن، دم از مذاکرات جدید میزند و اخیرا نیز به دلیل عصبانیت از سپاه پاسداران، حرف از قرارگرفتن آن در لیست گروههای تروریستی میزند.

 

وی ضمن اشاره به نقش مؤثر سپاه پاسداران در منطقه اظهارداشت: اگر سپاه پاسداران و نیروی مقاومت نبود؛ امروز عراق و سوریه در اختیار داعش قرار میداشت و این مسأله نه تنها خطر بزرگی برای منطقه بلکه برای تمام جهان محسوب میشد.

 

امام جمعه گناباد ضمن اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص بدعهدی های آمریکا بیان داشت: امروز دیگر تمام گرایش ها،جناح ها و سلیقه های سیاسی در داخل کشور در یافته اند که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و مذاکره مجدد با این شیطان بزرگ فایده ای ندارد، لذا همه با هم و یکصدا پشت سر مقام معظم رهبری ایستاده اند و اعلام داشتند که اگر آمریکا به این تعهد خویش پایبند نباشد و به قول خودش آن را پاره کند، ما هم به فرموده رهبرمان آن را به آتش خواهیم کشید و چنانچه سپاه را در لیست گروههای تروریستی قرار دهد؛ به گفته سردار جعفری، آمریکا هم همسنگ داعش در منطقه قرار خواهد گرفت و پایگاههای آن در منطقه از موشک های ایران در امان نخواهد بود.

 

انتهای پیام/