به گزارش صبح توس؛ امروز سردار قادر کریمی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده  نیروی انتظامی بردسکن در سخنانی به مهمترین راهبردهای نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی دارای راهبردهای ماموریتی و ستادی است.

 

وی یکی از راهبردهای مهم نیروی انتظامی را امنیت دانست و تصریح کرد: امنیت محصول کارگروهی است، بنابراین چنانچه شهری امن می خواهیم باید به مسئله امنیت در کنار همکاری و همراهی همه دستگاه هلا توجه شود.

 

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی بر نقش تمامی دستگاه ها در ایجاد امنیت تاکید کرد و ادامه داد: موضوعات و مسائلی که نیروی انتظامی خراسان رضوی با آن درگیری است با موضوعات سایر استانها متفاوت است. استان خراسان رضوی سالانه به طور متوسط پذیرای 27 میلیون زائر است و این افتخاری برای آنان که لباس خدمتگزاری برای زائرین علی بن موسی الرضا(ع) را به تن دارند، می‌باشد.

 

کریمی دومین راهبرد نیروی انتظامی را اصلاح ساختاری خواند و خاطرنشان کرد: اصلاح ساختاری به منزله اصلاح ساختار سازمانی نیست، بلکه برای اینکه نیروی انتظامی چابک، کارآمد، حرفه ای و مهارتی داشته باشیم باید در برخی از فعالیت ها تجدید نظر شود؛ اولویت ها را باید سازمان دهیم و در جهت این اولویت ها مطالبات مردمی را جزء وظایف اصلی خود بدانیم.

 

وی با اشاره به این نکته که راهبرد سوم نیروی انتظامی راهبرد مشارکت های مردمی است، تصریح کرد: استفاده از مشارکت های مردمی در تمامی صحنه ها بهترین نتایج را داشته و مردم نیز از ابتدای انقلاب تاکنون در صحنه ها حاضر و پا به پای مسئولان از هیچ کمکی دریغ نکرده اند یکی از نتایج حاصله از مشارکت های مردمی پیروزی در جنگ تحمیلی است که باعث شد اقتدار انقلاب اسلامی حفظ شود.

 

انتهای پیام/