به گزارش صبح توس؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرمانده سپاه ناحیه مه ولات و معاونین با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

 

 محمد حسن مکاری مقدم در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشتند: هفته نیروی انتظامی،فرصتی است مناسب برای تجلیل از پرسنل بی‌ادعا و زحمتکش نیروی انتظامی و ما از حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی درشهرستان کمال قدردانی را داریم .

 

وی همچنین با اشاره به نیروی انتظامی که امروزه چند شاخصه دارد،اظهار داشت: از مهم ترین شاخصه های نیروی انتظامی مردمی بودن،ولایت مداری،تقوا، پرهیزگاری،شهامت و شجاعت آنها نام برد که نیروی انتظامی شهرستان در سطح شهرستان تعامل و همکاری بالایی با مردم و مسولین دارد.

 

فرمانده سپاه مه ولات اظهار داشت: نتیجه این تعامل امنیت پایدار است در سطح شهرستان می باشد.    

 

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات در ادامه ضمن تشکر از فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه مه ولات گفت: امنیت و پایداری شهرستان با همکاری سپاه مه ولات بوده که همیشه در کنار پلیس و یار و یاور پلیس هستند.

 

حمزه ذوالفقاری افزود:دو دستگاه انتظامی و نظامی در کنار هم اقداماتی که در سطح شهرستان به نحو احسن انجام می دهیم نتیجه این عملکرد و تلاش ها و فعالیت ها رضایت مندی مردم را به حق به دنبال داشته است.

 

وی بیان داشت: در همکاری که ما امروزه با سپاه پاسداران داشته ایم هیچ کوتاهی نبوده و در کنار همدیگر حرکت کردیم و این انسجام و همدلی و همکاری را به فال نیک می گیرم.

اانتهای خبر/