به گزارش صبح توس؛ مراسم افتتاح فروشگاه زنجیره‌ای پارسیس بسیجیان مه ولات صبح امروز با حضور مسئولان و فرمانده سپاه ناحیه مه ولات، امام جمعه،سرپرست فروشگاه پارسیس شهرستان کاشمر و جمعی از مردم و بسیجیان این شهرستان برگزار شد.

 

امام جمعه مه ولات با تذکر به مردم واز خرید کالاهای خارجی پرهیز کنند، گفت: درخرید جنس و کالای خارجی تعصب داشته باشید که در همین راستا معظم له بارها تذکر داده که از کالاهای داخل استفاده کنید و اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفا بخش می باشد و معنی و مفهوم اقتصاد مقاومتی فقط حمایت و استفاده از تولید ملی می باشد.

 

سرپرست فروشگاه‌ پارسیس کاشمر در این مراسم گفت: یکی از نیازهای شهرستان مه ولات ایجاد فروشگاهی بوده که به صورت متمرکز و بدون واسطه از مراکز تولید کالا تهیه شود و در اختیار مردم این شهرستان قرار گذاشته شود.

 

شنوایی،کمک‌رسانی به دولت و عرضه مستقیم کالا را از اهداف فروشگاه‌های پارسیس بسیجیان خواند و بیان داشت: نیاز بود در این شهرستان چنین فروشگاهی که پیشینه چندین و چندساله دارد با عناوین مختلف و از خدمات ایجاد شود تا مردم از آن بهرمند شوند.

 

وی افزود: هدف از افتتاح فروشگاه پارسیس به صورت اقساط بوده و یکی از کارهای فروشگاه پارسیس حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی است.

 

سرپرست فروشگاه پارسیس یادآور شد: فروشگاه پارسیس طرح های مختلف و متفاوتی دارد و عرضه لوازم خانگی و کالاهای شرکت اسنوا به صورت اقساط 36 ماهه از دیگر ویژگی‌های این فروشگاه است.

 

انتهای پیام/