به گزارش صبح توس؛در دومین روز از هفته نیروی انتظامی با مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده نظامی و انتظامی، مسئولین ادارات و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در محل ستاد مرکزی نیروی انتظامی شهرستان مه ولات برگزار شد.

 

در این مراسم پس از انجام تشریفات و برپاداشتن پرچم و پخش سرود ملی، مسعود رنجبر، فرماندار شهرستان مه ولات با تقدیر از زحمات و تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی  گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به همت امام راحل و تدابیر مقام عظمای ولایت و رهبری و مسئولین نظام و حضور شکوهمند مردم در تمامی صحنه ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی از حیث عقیدتی، سیاسی  و نظامی به یکی از نظام های ثابت و پایدار تبدیل شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات با اشاره به شعار هفته ناجا اظهار داشت: شعار امسال هفته ناجا که تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت، "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه مردم است" و شعار امروز شنبه به عنوان دومین روز هفته ناجا "پلیس؛ اقتدار، کارآمدی و حرفه ای گرایی" است.

 

 ذوالفقاری گفت: امروزه رویکرد نیروی انتظامی بر اساس رویکرد ولایت مداری،اخلاق مداری و اهتمام محوری می باشد.

 

گفتنی است از تعدادی از خانواده های شهدا، جانبازان،ایثارگران و خیرین نیروی انتظامی توسط این ستاد با اهدای لوح، تجلیل و قدردانی شد.

انتهای خبر/