به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم طباطبایی امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان کاشمر که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در محل قرارگاه فرماندهی این نیرو برگزار شد اظهار داشت: باور و عقیده ما این است که نیروهای مسلح ما اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا، نیرویی الهی و توحیدی هستند.

 

وی ادامه داد: یکی از دلایل سرافرازی نیروهای مسلح ما این است که اقتدار آنها مبتنی بر ایمان و عقیده است.

 

امام جمعه کاشمر خاطرنشان کرد: سیاست کلی ما آمادگی دفاعی و تقویت قدرت بازدارندگی است؛ چرا که ما برای همه مردم جهان، صلح، آرامش و امنیت را می خواهیم و به همین دلیل با زیاده خواهی و جنگ طلبی و آتش افروزی استکبار و ایادی او مخالف هستیم، بنابراین خود را برای دفاع و بازدارندگی از تجاوزگران بی منطق و زورگو آماده می‌کنیم.

 

وی افزود: امروز تقویت مرزها و بیداری و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی را از اولویت‌های نیروهای مسلح می‌دانیم و مبارزه با سوداگران مرگ که مزدوران استکبار هستند را امری ضروری دانسته و شدت عمل نسبت به آن‌ها را یک امر لازم و واجب می‌دانیم.

 

حجتالاسلام طباطبایی گفت: نیروهای انتظامی در برخورد با اشرار و تبهکاران و کسانی که مخل امنیت و اخلاق جامعه هستند موفق بوده است، بنابراین امنیت داخلی و امنیت مرزها و نیز آمادگی دفاعی ما مثال زدنی است و به خاطر بیداری، هوشیاری و تلاش این نیروها، همه آرامش و امنیت را احساس می‌کنند.

 

امام جمعه کاشمر تصریح کرد: اگر نبود قدرت نظامی، موشکی و فناوری پیشرفته ابزار دفاعی ما اعم از نیروهای زمینی، دریایی و هوایی، دشمن بارها ما را مورد حمله قرار می‌داد؛ چراکه منطق امروز جهان، منطق گفتگو، دیپلماسی، انصاف، عدالت و احترام به تمامیت ارضی کشورها نیست، بلکه منطق زور و باجگیری است.

 

وی با بیان اینکه آمریکا یک کشور زیاده‌خواه و باجگیر است، اظهار داشت: همه تحرکات مذبوحانه در منطقه زیر سر آمریکاست به عنوان مثال در شمال عراق زمزمه فرقه‌گرایی و جدایی‌طلبی به راه انداخته‌اند که این‌ها همه بخشی از شرارت‌های آمریکاست، بنابراین ما برای دفاع باید آماده باشیم.

 

حجت الاسلام طباطبایی ادامه داد: در پشت اتفاقات داخلی هم دست استکبار در کار است به عنوان مثال در پشت پرده قاچاق مواد مخدر، استکبار قرار دارد؛ چرا که آن‌ها سلامت اخلاقی و جسمی جوانان ما را نمی‌خواهند و همچنین ترویج بی‌بند و باری، ایجاد فضای مجازی ناامن و تحرکات فتنه‌گران داخلی محصول دسیسه‌ها و نقشه‌های شوم استکبار و در رأس آن‌ها آمریکاست.

 

امام جمعه کاشمر خاطرنشان کرد: حضور انقلابی مردم بیدار و فداکار در صحنه و حمایت آن‌ها از نیروهای مسلح و اطاعت آن‌ها از رهبری معظم نظام همه این توطئه‌ها را خنثی خواهد کرد.

 

وی گفت: نیروهای مسلح و نیروهای انتظامی ما باید افتخار کنند که در نظام و کشوری فداکاری می‌کنند که در رأس آن نایب امام زمان(عج) قرار دارد لذا شما با آبروترین و سربلندترین نیروهای نظامی جهان هستید چون فرمانده شما کسی است که نیابت از امام زمان(عج) دارد و لذا خدمت شما یک عمل صالح محسوب می‌شود.

 

حجت الاسلام طباطبایی اظهار داشت: چون پشتیبان این ملت، نظام و انقلاب، خداوند است قطعا مقتدرترین نیروهای نظامی جهان شما هستید؛ چرا که محبوب خداوند هستید.

انتهای پیام/