به گزارش صبح توس؛ سردار ماشاء الله جان نثار، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در یادداشتی به مناسبت هفته ناجا بر پشتوانه مردمی نیروهای مرزبانی اشاره کرد و تعامل مرزبانان و مرزنشینان را محرک برقراری نظم و امنیت در کشور خواند که متن این یادداشت به شرح زیر است:

 

مرزبانان استان خراسان رضوی با توسل به درگاه امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا المرتضی (ع) با غیرت و شجاعت از مرزهای این مرز و بوم پاسداری می کنند.

 

بی تردید مرزبانی ناجا و پرسنل جان بر کف و همیشه بیدار و هوشیار آن به عنوان بازوان توانمند نظام با فداکاری، کار و تلاش شبانه روزی نقش مهمی در برقراری نظم و استقرار امنیت در اقصی نقاط مرزهای وسیع کشور ایفا می کنند.

 

"مرزبان برای امنیت، امنیت برای همه" شعار سال 1396 مرزبانی جمهوری اسلامی ایران است. به بیان دیگر، نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران برخواسته از مردم، متعلق به ملت و مورد اعتماد مردم ایران هستند، به نحوی که همین جایگاه و پشتوانه مردمی امروز موجب تعامل مرزبانان با مرزنشین ها، اشرافیت اطلاعاتی همه جانبه نیروها بر مناطق مرزی و برقراری امنیت می شود.

 

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت هفته نیروی انتظامی و قدردانی و سپاسگذاری از زحمات ارزشمند معاونین، فرماندهان و کلیه کارکنان غیور و تلاشگر، موفقیت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران و مرزبانان خراسان رضوی در تحقق عدل و داد را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(ع) و تحت هدایت ها و منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

 

در این ایام همچنین بایستی قدردان شهدای مرزبانی از جمله شهیدان «آرمش» و «نامدار» و همچنین جانبازانی چون «علی رحمتی» و «سرهنگ رمضانی» باشیم که با فداکاری و نثارکردن خون پاکشان امنیت و آرامش را برای ملت ایران به ارمغان آورند و موجب باروتر شدن نظام جمهوری اسلامی ایران شدند.

انتهای پیام/