ماشالله شاه مرادی، بازیگر فیلم معراجی ها در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: افراد زیادی در جنگ به مرتبه رفیع شهادت نائل شده‌اند اما همه آنها به شهرت نرسیده‌اند؛ برادر شهید حسین فهمیده نیز شهیدی است که به اندازه برادرش نامدار نشد.

 

وی با بیان اینکه برخی شهدا را خدا شاخص می‌کد، خاطرنشان کرد: شهید حججی حجت خداست برای اثبات حقیقت این امر که این ایران نیست که صهیونیست را پشتیبانی می‌کند بلکه غرب است که به داعش و تکفیری ها پر و بال می‌دهد.

 

این بازیگر رزمنده با تأکید بر اینکه دشمنان از طریق سینما خوراک فکری به جوامع مختلف تزریق می‌کنند، عنوان کرد: مسئولین و متولیان باید از خواب بیدار شوند زیرا غرب با انگیزه اسلام هراسی دست به تولید فیلم می‌زند.

 

وی با بیان اینکه مسئولین برای تولید و ساخت سریال و فیلم های سینمایی انقلابی و اسلامی هیچ اقدامی نمی‌کنند، ادامه داد: سلحشور برای اخذ مجوز و ساخت فیلم حضرت موسی(ص) چهار سال زمان صرف کرد.

 

شاه مرادی اضافه کرد: در 38 سال گذشته هیچ توجهی به ساخت فیلم های انقلابی و اسلامی نشده است از این رو زمینه باید برای رسانه ملی و سینما فراهم شود.

 

وی با بیان اینکه برخی سینماگران آب به آسیاب دشمن می‌ریزند، افزود: همان طور که در هشت سال دفاع مقدس و جنگ های اخیر علیه گروهک های تکفیری تا با علم به دفاع نپرداختیم پیروزی به دست نیاوردیم، امروز نیز باید مقابل تاج پادشاهی سینمای غرب قد علم کنیم.

 

بازیگر فیلم اخراجی ها با اشاره به دیدار با رهبر معظم انقلاب، ابراز کرد: در دیدار با مقام معظم رهبری می خواستم بگویم:«اگر مسئولین ما فهم ندارند و شهید فهمیده را از کتب درسی حذف می‌کنند، ما همچون شهید فهمیده عمل خواهیم کرد.».

 

وی با بیان اینکه خدا انقلاب را پیش می‌برد، ادامه داد: اگر کسی از کشتی انقلاب و ولایت جا بماند قطعا غرق خواهد شد.

انتهای پیام/