به گزارش صبح توس؛ سردار علی اکبر نجاتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی ظهر امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی استان که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد اظهار کرد: از شهریور ماه سال جاری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تمامی ارگان ها و رده های استان برای اجرای هرچه باشکوه تر این هفته ایجاد شد.

وی شعار امسال هفته دفاع مقدس را «من انقلابی هستم» بیان کرد و ادامه داد: در حال حاضر بیش از یک هزار برنامه در سطح استان در هفته دفاع مقدس در حال اجرا است.

سردار نجاتی در خصوص برخی برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: در راستای احیا و ترویج فرهنگ شهید و شهادت، جزوه آموزشی از «تبار عاشورا» برای مبلغان دینی و جزوه «زندگی به شیوه شهدا» برای معلمان و مربیان تهیه و ارسال شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی تصریح کرد: 25 نوع پوستر با موضوع محرم و هفته دفاع مقدس طراحی و به سراسر استان ارسال شده و هم اکنون تعدادی از آن‌ها در سطح شهر نصب‌شده‌اند.

وی ادامه داد: با همکاری آستان قدس رضوی همایش «من انقلابی هستم» در حرم رضوی با حضور آحاد مردم در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

سردار نجاتی ابراز داشت: در این هفته کرسی آزاد اندیشی دفاع مقدس با حضور سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده کل قوا، در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با تأکید بر اینکه برنامه های دفاع مقدس باید در طول سال ادامه داشته باشد اظهار کرد: صدها برنامه دفاع مقدس در طول سال ادامه خواهند داشت.

انتهای پیام/