به گزارش خبرنگار صبح توس؛ مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام ظهر امروز در جمع در مدیران اجرایی و نظامی که مزار شیخ احمد جامی برگزار شد با تسلیت ایام محروم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مردم با فرهنگ منطقه مرزی تربت جام با الهام از دفاع مقدس و تبیعت از مقام معظم رهبری هیچگاه اجازه نخواهند داد دشمنان در این منطقه اختلاف مذهبی ایجاد کنند و تحت لوای پرچم جمهوری اسلامی ایران با وحدت از خاک و مرز خود دفاع می کنیم.

مولوی جامی الاحمدی با تبیین دیدگاه جمهوری اسلامی ایران در منطقه افزود: جمهوری اسلامی هیچگاه جنگ ستیز نبوده و برای دفاع از مرزهای خود به تجهیزات نظامی و سلاح های پیشرفته روز نیازمند است.

وی تصریح کرد: ترس دشمن از جمهوری اسلامی ایران به لحاظ وجود نیروهای مردمی و رهبری قدرتمند وشجاع در راس امور است که هر فرمانی بدهند همه متحد ویکپارچه تسلیم منویات معظم له هستند.

امام جمعه اهل سنت خاطرنشان کرد: ایجاد پایگاه های موشکی یک واقعیت و قوت قلب برای مردم که چشم دشمن انقلاب را کور و دوستان در کشور و جهان را بسیار خوشحال کرده است.

مولوی جامی الاحمدی با اشاره به قدرت نظامی ایران تاکید کرد: اسلام به برکت انقلاب در حال جهانگیر شدن است و اگر استکبار جهانی دست از پا خطا کند با موشک ها جمهوری اسلامی از بین می رود.

وی خطاب به مدیران اعلام داشت: همه باید بیدار و هوشیار باشند که دشمن بازی شطرنج می کند و ما وجود نیروهای از جان گذشته متعهد به دفاع از ایران هستیم و با امام و رهبری بیعت کرده ایم و یک مسلمان نباید بیعت شکن باشد.

امام جمعه اهل سنت تربت جام خاطرنشان کرد: هیچ اعتمادی به آمریکا ،صهیونیست و کشور متحد به آنان نیست و با جنایاتی که مرتکب می شوند به دنبال تقسیم سرمایه کشورهای اسلامی هستند.

مولوی جامی الاحمدی با اشاره به سخنان تند ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: بیشترین سود را از سخنان ترامپ صهیونیست ها می برند و دولت آمریکا خائن ترین دولت به نظام اسلامی و شاگردان رهبری بسیار عالی جواب او را دادند و بدانید اگر از دشمن بترسیم او جلو خواهد آمد و باقدرت و استحکام در رفتار می توانیم مانع نفوذ شویم.

انتهای پیام/