علیرضا آیینه دار در گفت‌وگو با صبح توس؛  با بیان اینکه برنامه‌های هفته دفاع مقدس با محوریت بسیج در مرکز صداوسیمای خراسان رضوی انجام می‌شود، اظهار کرد: این مرکز تدارک ویژه‌ای در بخش‌های مختلف صدا و سیما و خبر و حوزه برون مرزی انجام داده است.

 

مدیر مرکز بسیج صداوسیمای خراسان رضوی با بیان اینکه ما از مدت‌ها قبل برنامه‌ها و جلساتی برگزار کرده و نظرسنجی کردیم، تصریح کرد: در حوزه سیما علاوه بر برنامه‌های روتین در موعد مقرر، ویژه‌برنامه‌ ایستگاه حسینیه را داریم که از امروز ساعت 21 تا 22 پخش شده و هر شب در این ایام ادامه دارد.

 

قائم‌مقام صدا و سیمای خراسان رضوی ادامه داد: مقرر شده است در این برنامه هر شب یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و هنرمندان کشوری حضور پیدا کنند.

 

آیینه دار با بیان اینکه ویژه‌برنامه گرا روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه ساعت 19:45 دقیقه برگزار می‌شود، افزود: مستندهای دفاع مقدس همه روزه ساعت 8:30 صبح پخش می‌شود؛ همچنین ویژه برنامه‌ای در ساختار ترکیبی تهیه شده که هر روز ساعت 16:30 الی 17 اجرا می‌شود.

 

وی از پخش برنامه «تا‌ بی‌نهایت» در طول هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: این برنامه ویژه شهدای استان خراسان رضوی است که در این مدت همه روزه ساعت 12:15 دقیقه برگزار می‌شود.

 

مدیر مرکز بسیج صداوسیمای خراسان رضوی تصریح کرد: مسابقه‌ای در آخر هفته دفاع مقدس با نام «عاشقانه‌های ایثار» برگزار می‌شود که نحوه برگزاری آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

آیینه‌دار به برنامه‌های حوزه صدا اشاره کرد و بیان داشت: در این حوزه یک مجموعه تولید رادیویی را با موضوع دفاع خواهیم داشت که هر شب ساعت 23 از شبکه استانی صدا پخش می‌شود که این مجموعه تولید خود هنرمندان استان است.

 

قائم‌مقام صدا و سیمای خراسان رضوی از برگزاری مسابقه رادیویی حضوری خبر داد که در این راستا 40 نفر در استادیوم حاضر شده و مسابقه را برگزار می‌کنند که این برنامه با حضور بسیج دانش‌اموزی اجرا می‌شود.

 

وی یادآور شد: برنامه «پلاک 8» تولید شده که همه روزه ساعت 21 تا 22 از صدای خراسان رضوی پخش می‌شود.

 

مدیر مرکز بسیج صداوسیمای خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در بخش خبر هر روز یک گزارش ویژه خبری به علاوه پوشش مراسمات از این شبکه پخش می‌شود.

 

آیینه‌دار در پایان از برگزاری فیلم‌های سینمایی ویژه خبر داد و یادآور شد: این فیلم‌ها همه روزه در طول هفته دفاع مقدس ساعت 14:15 الی 16 پخش می‌شود.

 

انتهای پیام/