به گزارش صبح توس؛ اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار با گسترش فولاد در جمع خبرنگاران گفت: همه بازی‌ها سخت است و فرقی بین تیم‌ها وجود ندارد. گسترش هم از تیم‌های خوب فوتبال ماست، با امکانات بسیار خوب که از مربی خوبی بهره می‌برد، مربی که سالیان سال در فوتبال ایران کار کرده است.


وی ادامه داد: در دو هفته گذشته با بدشانسی در دقایق پایانی دیدارهای برده را با تساوی به پایان رساندیم، اما باز هم خدا را شاکریم که مقابل نفت و تراکتورسازی بازنده نبودیم و روند خوبی را در پیش گرفتیم. باید از بازیکنانم تشکر کنم که در هفته‌های اخیر فداکاری و ایثار انجام دادند و همه یکدل در کنار تیم بودند. امیدوارم در دیدار فردا مقابل گسترش فولاد به برتری دست پیدا کنیم، اما می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم.


سرمربی تیم سیاه‌جامگان در مورد آخرین وضعیت مصدومان و محرومان تیمش عنوان کرد: بهتاش میثاقیان در هفته گذشته دچار مصدومیت شده بود که خدا را شکر به این بازی می‌رسد و غیر از او دیگر بازیکنان ما مشکلی برای همراهی تیم ندارند.


میثاقیان در پاسخ به این پرسش که با توجه به نتایج ضعیف تیم گسترش فولاد در لیگ هفدهم و احتمال سقوط این تیم چقدر به کسب سه امتیاز این دیدار امیدوار است، گفت: اصلاً خوب نیست در خصوص گسترش فولاد اینگونه صحبت کنیم، چرا که این تیم از باشگاه‌های معتبر ایران است و از حالا نمی‌توان در مورد سقوط آن اظهارنظر کرد.


وی افزود: تنها شش هفته از مسابقات پشت سر گذاشته شده است و نمی‌توان با قاطعیت عنوان کرد تیمی که در صدر جدول قرار دارد در پایان فصل به قهرمانی می‌رسد و تیمی که در انتهای جدول است، سقوط می‌کند. جذابیت فوتبال به غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است و باید به تیم گسترش فولاد احترام بگذاریم. مطمئن باشید اصلاً حریف‌مان را دست‌کم نخواهیم گرفت.


سرمربی تیم سیاه‌جامگان با یادآوری اینکه عملکرد تیم گسترش فولاد را آنالیز کرده‌اند، خاطر نشان کرد: اکبر محمدی دو سه بازی آخر این تیم را آنالیز کرده و قرار است تا فردا مجدداً نقاط ضعف و قوت این تیم را مشاهده کنیم و به میدان برویم.


میثاقیان در واکنش به اعتراض تراکتوری‌ها به وقت تلف کردن این تیم در هفته گذشته گفت: این حرف‌ها تکراری شده است و ضدفوتبال بازی کردن ما واقعیت ندارد. این‌گونه حرف زدن در فوتبال خوب نیست و من هیچ‌وقت بعد از شکست در خصوص رقبای خود این صحبت‌ها را مطرح نکرده‌ام. برای ما نیز پیش آمده است که دیدارهایی را واگذار کنیم و حریف‌مان نیز لحظاتی از زمان بازی را به اتلاف وقت بگذراند، اما من هیچ‌وقت در این خصوص صحبت نکردم.


وی خاطر نشان کرد: در دیدار با تراکتورسازی شاید تنها در یک یا دو صحنه به دلیل مصدومیت بازیکنان‌مان لحظاتی از بازی هدر رفت، اما اصلاً به دنبال ضد فوتبال بازی کردن نبودیم. این صحبت‌هایی که همیشه در مورد من گفته می‌شود و من نیز از شنیدن آن ناراحت نمی‌شوم، چرا که کار خود را انجام می‌دهم.


سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص وضعیت یوری چالاک، بازیکن خارجی این تیم نیز تصریح کرد: این بازیکن کنار من حضور دارد و بنا به صلاحدیدمان از او استفاده می‌کنیم.