به گزارش صبح توس؛ امیر شهلا در همایش گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)  برگزار شد، عنوان کرد: هم‌زمانی این ایام با روزهای جنگ و دفاع بهانه‌ای برای یاد کردن از آن‌هایی است که از ارزنده‌ترین و گرانبهاترین سرمایه وجودی خود گذشتند تا کشوری در امنیت و آرامش باشد.
وی با اشاره به کم نظر بودن پذیرای از  70 هزار زائر و گردشگر از نقاط مختلف در کنار جمعیت سه و نیم میلیونی مشهد  افزود:  این آمار در بین توریستی‌ترین شهرها هم کم نظیرست اما این حضور کم نظر  برای مشهد روزانه 2 هزار تن زباله  در بر دارد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه هزینه  روزانه دفع 2 هزار تن زباله  اجازه نمیدهد بودجه ها صرف آبادانی پروژه‌های شهری شود ابراز کرد: هوشمندی در مدیریت شهری می‌تواند ضریب ماندگاری زائران را از 2.5روز به 5 روز برساند و درآمدزایی آن صرف عمران و آبادانی شهر شود.
شهلا با اشاره به اینکه شهرداری تلاش دارد میزبان خوبی برای عزادارن حسینی کنار بارگاه منوره رضوی باشد ابراز کرد: دوره جدل‌های سیاسی تمام شده و همه آنهایی که دل در گرو شهر امام رضا (ع) دارند از هر جناح و جریانی که هستند باید کنار هم قرار بگیرند و مدیریت شهری را کمک کنند، و ما رسالتی جز آبادانی شهر متصور نیستیم و عملیات عمران و آبادانی شهر که آغاز شده است باید در این راستاحرکت کند.

وی علت نارضایتی سازمانهای کشور را از شهرداری ها به دلیل عدم پاسخگوی مناسب بعضی از مسوولان شهرداری به ارباب رجوع ذکر و عنوان کرد: به عنوان یک خادم مردم درخواست دارم در پاسخ‌دهی به مردم جانب انصاف و مساوات را پیش بگیرند تا شهروندان از شهرداری راضی باشند.

انتهای پیام/