به گزارش صبح توس؛ حسین اسماعیلی ثانی ظهر امروز در حاشیه مراسم اهدا بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اظهار داشت: در حال حاضر 250 دانش‌آموز دختر و پسر تحت حمایت بهزیستی شهرستان خلیل‌آباد قرار دارند.

وی بابیان اینکه 250 بسته حمایتی لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان تحت حمایت توزیع شد، خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید دانش‌آموزانی هستند که توانایی خرید کیف و لوازم‌التحریر را ندارند و با کمک خیرین این اقدام انجام شد.

رئیس بهزیستی خلیل‌آباد تزریق روحیه نشاط و شادابی بین دانش‌آموزان تحت حمایت در آستان سال جدید را از اهداف توزیع بسته حمایتی لوازم‌التحریر دانست و تصریح کرد: این بسته‌ها شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار و... بود.

وی بابیان اینکه این کمک‌ها در قالب سبد تحصیلی به دانش‌آموزان اهدا شد، اذعان کرد: واحد مشارکت‌های مردمی اداره بهزیستی خلیل‌آباد مبلغ 50 میلیون ریال به‌صورت نقدی و غیر نقدی از محل کمک خیرین جمع‌آوری و این کمک‌ها را در قالب کیف و نوشت‌افزار در مقاطع تحصیلی مختلف بین دانش‌آموزان نیازمند تحت پوشش توزیع کرد.

اسماعیلی در پایان عنوان کرد: اداره بهزیستی با جامعه تحت پوشش 1300 خانوار در دو واحد اجتماعی و توان‌بخشی تعداد 250 دانش‌آموز تحت حمایت دارد که در آستانه سال تحصیلی جدید از کیف و لوازم‌التحریر رایگان بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/