به گزارش صبح توس؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)؛ دکتر هادی جلالی، رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف محرومیت زدایی از مناطق محروم استان، 30 شهریور ماه، 10 تیم پزشکی به روستاها و مناطق حاشیه شهر مشهد اعزام می شوند.
وی ادامه داد: در این اقدام جهادی و خداپسندانه بهداری نیروهای مسلح و دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز ما را یاری می کنند تا بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای محرومیت زدایی درمانی از مناطق کم برخوردار و محروم برداریم.
جلالی از همکاری 80 پزشک، پرستار و کادر درمانی خبر داد و افزود: فردا پنج شنبه ساعت 7 صبح این تیم ها به صورت هماهنگ از مجتمع آیه های مشهد به روستاها و مناطق حاشیه شهر اعزام می شوند.
رئیس بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در این طرح ویزیت عمومی و دارو به صورت کاملا رایگان ارائه می شود و افراد مستضعف می توانند با مراجعه به پایگاه های از پیش تعیین شده از این خدمات رایگان استفاده کنند.
وی با بیان اینکه با همکاری نواحی حاشیه شهر سپاه امام رضا(ع) این تیم ها در حاشیه شهر استقرار می یابند، گفت: دو تیم در منطقه طرق و سیدی، دو تیم در خیابان بهمن 22 و رسالت 57، دو تیم در روستای اسماعیل آباد و ساغروان، سه تیم در روستاهای صالح آباد، تیمور آباد و چخوشک، یک تیم نیز به ناحیه میثم و یاسر اعزام می شوند.
جلالی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در این طرح بیش از هزار و 500 نفر از این خدمات بهره بگیرند.
انتهای پیام/