به گزارش صبح توس؛ سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز امروز در شورای اداری شهرستان ضمن اهمیت داشتن راضی بودن مردم از خدمات دستگاه های اجرایی  گفت: در هفته دولت بیش از 50 پروژه با اعتباری حدود 15 میلیارد تومان افتتاح شد و درخواست داریم ادارات دارای پروژه پیگیر تخصیص کامل هزینه های پروژه ها باشند.

وی افزود: شورای مشورتی بانوان شورایی تصمیم ساز برای ارائه مشورت به همه اجزای شهرستان است تا در امور بانوان شاهد توفیقات در عرصه های مختلف باشیم.

فرماندار طرقبه شاندیز با بیان اینکه در موضوع تکریم ارباب رجوع مکررا یادآوری کنیم تا نیازها و مطالبات مردم مورد بررسی قرار گیرد اظهار کرد: اصول گسترش تعاملات بین المللی، محرومیت زدایی و استکبارستیزی بر اساس منویات مقام معظم رهبری به دستگاه های مختلف یادآوری و به عنوان وظایف پیگیری می شود.

وی افزود: هفته فرهنگی در طرقبه شاندیز به صورت شاخص در استان برگزار و برای سایر نقاط استان الگو شده است.

حسینی گفت در جوار مشهد مقدس ظرفیت های گردشگری باید احیا شود که این ظرفیت علی الخصوص در جشنواره های روستایی شهرستان طرقبه شاندیز را به عنوان فعال و تأثیرگذار در این موضوع مطرح می کند.

وی با اشاره به گردش مالی بالا در حوزه گردشگری افزود: ظرفیت و جایگاه شهرستان گردشگری است و باید این ظرفیت احیا و ارتقا یابد.

فرماندار طرقبه شاندیز ضمن اهمیت برگزاری و نتیجه بخش بودن جسنواره های روستایی تصریح کرد: بر اساس راهبرد شهرستان باید این منطقه از گردشگری تک بعدی با استفاده از ابزار فرهنگ و هنر فاخر و ارزشی در چارچوب هنجارهای اسلامی خارج شود.

انتهای پیام/