حمزه شجاع در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان «بهار دانش» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرخس اظهار کرد: این نمایشگاه از ۲۳ شهریور تا ۲۳ مهر به مدت ۳۰ روز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرخس برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

 

رئیس اداره ارشاد اسلامی سرخس افزود: در این نمایشگاه پنج هزار جلد کتاب در قالب ۱۰۰۰ عنوان در معرض دید عموم قرار گرفته و با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

 

وی بابیان اینکه از ظرفیت یک انتشارات در این نمایشگاه استفاده کردیم، تصریح کرد: کتب مختلفی در زمینه‌های روانشناسی، تاریخ، رمان و ادبیات و کمک‌درسی در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

 

شجاع با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی عنوان کرد: در جنگ نرم بهترین سپر مقابله، آگاهی بخشی مردم از طریق کتاب و کتاب‌خوانی است.

 

رئیس اداره ارشاد اسلامی سرخس بیان کرد: یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم در فضای مجازی، تبدیل تهدید فضای مجازی به فرصت و تولید کتاب‌های الکترونیک و صوتی است.

 

وی در پایان اظهار داشت: شیوه سنتی پاسخگوی نیاز جامعه در امر کتاب و کتاب‌خوانی نیست و برای افزایش سرانه مطالعه باید تولیداتی متناسب با فناوری روز داشته باشیم.

انتهای پیام/