به گزارش صبح توس؛ ظهر امروز 22 شهریور 96 جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری بردسکن با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه علی محبی فرمانده سپاه بردسکن در سخنانی بیان کرد: امام خمینی(ره) در رابطه با دفاع مقدس فرمودند:دفاع مقدس گنجینه گرانبهایی است که از آن میتوان برای ارشاد نسل های آینده استفاده کرد و برما است که ایام هفته دفاع مقدس که بیان گر رشادت ها و از خودگذشتی های مردم انقلاب اسلامی است را گرامی بداریم.

 

وی در ادامه از مدیران و روسای ادارات خواست تا جهت باشکوه برگزار کردن مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس همکاری لازم را انجام دهند و نیز متذکر شدتا فضا سازی مناسب محیط ادارات مطبوع نیز صورت پذیرد و چنانچه برنامه خاصی نیز مد نظر آنان بود حداکثر تا روز شنبه 25 شهریور ماه به معاونت فرهنگی سپاه ناحیه بردسکن اعلام کنند.

 

فرمانده سپاه بردسکن ضمن اعلام روزشمار هفته دفاع مقدس گفت: بیش از 50 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد و به علت تقارن هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری امام حسین(ع) سعی برآن شده که برنامه ها موازی با همین ایام و با رویکرد عاشورایی و فرهنگ ایثار و شهادت اجرا شود.

 

محبی اظهار داشت: اهم برنامه هایی که در هفته دفاع مقدس برگزار میشود، رژه بسیجیان و نیروهای مسلح، برگزاری مسابقات ورزشی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و نیز اجرای برنامه آبروی محله افتخار محله که به صورت محله محور در منزل خانواده های شهدا می باشد و اعزام اکیپ های درمانی رایگان به مناطق محروم شهرستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان و بسیج جامعه پزشکی خواهد بود.

 

انتهای پیام/