به گزارش صبح توس، حسن عزیزی در گفت و گو با خبرنگاربجستان  اظهار کرد: کمیته های پروژه مهرکه بسیار برای آموزش و پروش با اهمیت است از تیر ماه سال جاری در بجستان با توجه به توان مدارس تشکیل شده است.


عزیزی ضمن توجه به اهداف این پروژه که آماده سازی هرچه بهتر مدارس برای سال تحصیلی جدید می باشد تصریح کرد: بسته بندی اغلام ضروری مدارس که هفته اخر شهریور ماه تحویل مدیران می شود، ساماندهی نیروی انسانی و جابجایی کلی، هدایت تحصیلی دانش آموزان به نحواحسن، آماده سازی آشپزخانه مرکزی ویژه خوابگاه های دانش آموزی شهرستان و دریافت ۱۵۰۰متر ایزوگام از محل اداره کل نوسازی مدارس از نمونه کارهای پروژه مهر است که در بجستان اجرا شد.


مدیر آموزش پرورش بجستان ضمن نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید عنوان کرد: برنامه های شاخص ودر اولیت ما برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷، تشکیل دو قرائت خانه مردانه و زنانه که به همت و کمک اولیای گرامی در کتابخانه عمومی شهید رجایی بجستان برگزارخواشد و اجرای برنامه های سازماندهی شده در جهت کاهش آسیب های اجتماعی  خواهد بود.


عزیزی در پایان افزود: طبق شعار سال آموزش پرورش، همه ما باید در امور خود همت و وحدت داشته باشیم و کنار یک دیگر باشیم که شعار از حالت خود خارج نشود.

انتهای پیام/