به گزارش صبح توس؛ رمضان علی عبداللهی ظهر امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری ازجمله برنامه‌هایی است که با همکاری آموزش‌وپرورش صورت می‌گیرد.

وی بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این جشن با استقرار پایگاه‌هایی در سطح شهر و روستا و همچنین مدارس نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردم برای دانش‌آموزان کم‌بضاعت اقدام می‌شود.

معاون کمیته امداد امام (ره) خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه جشن عاطفه‌ها در 23 و 24 شهریورماه در سطح شهرستان و مصلای نماز جمعه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: با توجه به تقارن آغاز سال تحصیلی با ایام محرم، این جشن در 19 مهرماه برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه کمیته امداد با برگزاری جشن عاطفه‌ها به دنبال تأمین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت در آستانه شروع سال تحصیلی است، اذعان کرد: با شروع سال تحصیلی پاکت‌ها و قلک‌های جشن عاطفه‌ها در بین دانش‌آموزان مدارس توزیع و در 19 مهرماه این پاکت‌ها جمع‌آوری می‌شود.

عبداللهی در پایان تأکید کرد: مبالغ جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه به دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه اختصاص داده می‌شود و امیدواریم مردم به‌مانند گذشته در این امر پیش‌قدم باشند.

انتهای پیام/