به گزارش صبح توس؛ مجید حسین زاده سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز در رابطه با اعطای وام مددجویی بین مددجویان تحت پوشش این نهاد گفت: در راستای حمایت از مددجویان و ایجاد اشتغال در سطح شهرستان بیش از دو میلیارد و 640 میلیون ریال وام مددجویی به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار اعطا شد.


وی با اشاره به اینکه بیش از 150 مددجوی کمیته امداد این شهرستان از این وام‌های مددجویی بهره‌مند شده‌اند، افزود: نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) همواره در تلاش است، تا با حمایت نیازمندان و تشویق مددجویان به انجام کار در زمینه اشتغال در سطح شهر و روستاها گام‌های موثری بر دارد.


حسین زاده در ادامه و در همین رابطه از راه‌اندازی بیش از 37 پنل خورشیدی برای مددجویان این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و یادآور شد: بیش از 37 پنل خورشیدی برای مددجویان شهرستان با اعطای وام‌های 230 میلیون ریالی خریداری و به زودی این پنل‌ها نسب و راه اندازی می‌شوند.


وی در ادامه از درآمد ماهانه حداقل 6میلیون ریال در این طرح، برای مددجویان خبر داد و تصریح کرد: در این طرح با تفاهم نامه‌ای که با اداره برق شهرستان منعقد گردیده است، برق تولیدی این پنل‌های خورشیدی به مدت 20 سال از مددجویان کمیته امداد این شهرستان خریداری می‌شود.
 


سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین از همکاری این نهاد در جهت ساخت هفت منزل مسکونی مددجویی با گروهای جهادی در این شهرستان خبر داد و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رشتخوار در زمینه حمایت های صورت گرفته از مددجویان و با همکاری با گروه‌های جهادی بیش از یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال کمک هزینه ساخت منازل مددجویی را انجام داده است.


انتهای پیام/