مسعود سلیمانی سپهر گفتگو با صبح توس؛ در رابطه با جشنواره فیلم رأفت نیشابور عنوان کرد: این جشنواره در راستای کشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان نیشابوری و اقبال عمومی از برگزاری جشنواره های فیلم در سالیان گذشته برگزار شده است.

 

وی با بیان اینکه ٣٠فیلم مستند، داستانی، انیمیشن از ٢٤فیلم ساز به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، ادامه داد: دبیربخش فیلم جشنواره رأفت را جوادنادری و داوری آثاربخش فیلم توسط احمدتفضلی و ابوالفضل شکیبا واحمد نیک فرجام بر عهد دارند.

 

سلیمانی سپهرابراز کرد: فرهنگ رضوی، ایثار و شهادت،  حجاب و عفاف و بخش آزاد محورهای این جشنواره هستند و در حاشیه برگزاری جشنواره رأفت جلسات نقد و بررسی  ونشست تخصصی فیلم و نمایش فیلمهای ششمین جشنواره سراسری سبز ایران باهمکاری اداره حفاظت محیط زیست وسازمان های مردم نهاد برگزار خواهد می شود.

 

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بیان کرد: قرار است فیلم های برگزیده از ١٩ الی ٢٢ شهریور ٩٦ از ساعت ١٦ الی ٢٠ بعد ازظهر در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اکران می شود.

 

وی ادامه داد: جشنواره رأفت چهارشنبه ٢٢ شهریور ٩٦ ساعت ١٠صبح با برپایی آیین بزرگداشت روز ملی سینما در پردیس سینمایی شهر فیروزه به کار خود خاتمه می دهد.

 

گفتنی است: این جشنواره با همکاری دانشگاه نیشابور و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و بسیج هنرمندان نیشابور شانزدهمین جشنواره فیلم برگزار می شود.

انتهای پیام/