به گزارش صبح توس؛ علی قربانی موشکی امروز در نشستی با اصحاب رسانه شهرستان خلیل آباد با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات چهارجانبه والیبال شهرستان خلیل آباد گرامیداشت دهه ولایت به کار خود پایان داد.

 

وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور 4 تیم در سالن شهید یاقوتی خلیل اباد برگزار شد، خاطرنشان کرد: تیم های خلیل آباد الف، خلیل آباد ب، ابراهیم آباد و مزده در این مسابقات حضور داشتند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان خلیل آباد با اشاره به اینکه مسابقات دهه ولایت طی سه شب برگزار شد، تصریح کرد: تیم خلیل آباد الف در پایان مسابقات  "جام ولایت" با توجه به نتایج به دست آمده، عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

 

وی ضمن تقدیر از کلیه اعضای هیئت والیبال در کمیته های مختلف که با تلاش خود شرایط برگزاری این مسابقات را فراهم کردند، گفت: با توجه به فراهم نبودن شرایط تجلیل از تیم خلیل اباد الف در شب پایانی مسابقات به عنوان تیم برتر، مراسم اهداء جوایز از طرف هیئت والیبال در فرصت مناسب برگزار می شود.

 

قربانی در پایان اذعان کرد: تیم خلیل آباد الف توانست از سد تیم های خلیل آباد ب، مزده و ابراهیم آباد با نتایج  2 بر 1 و 2 بر 0 بگذرد و با اقتدار قهرمان این مسابقات شود.

انتهای پیام/