به گزارش صبح توس؛حجت‌الاسلام مهدی خاکشور ظهر امروز در جمع پرشور و باشکوه نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، گفت: خداوند متعال حضرت علی(ع) را به‌عنوان یک نماد قرارداد، تا مردم و مسئولین از ایشان در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و غیره درس بگیرند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان رشتخوار مورد بی‌لطفی مسئولین قرارگرفته است، افزود: با گذشت بیش از 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، امروز هنوز امکانات رفاهی برای جوانان این شهرستان فراهم نشده است، باید عرق شرم ریخت در مقابل جوانان این شهرستان که برای استخر و آب‌درمانی باید به شهرهای دیگر با هزینه‌های بالا مراجعه‌ کنند.

 

وی در ادامه همین مطلب، نبود پارک بانوان و مجموعه فرهنگی، تفریحی ویژه این قشر از جامعه  در شهرستان  رشتخوار را از دیگر مشکلات حاکم بر رشتخوار عنوان کرد و افزود: باید امروز مسئولین شهرستان رشتخوار عرق شرم در برابر مردم و در برابر خانواده‌هایی بریزند، که عزیزانشان را در مسیر جاده‌ای این شهرستان ازدست‌داده و همچنان قربانی می‌دهند.

 

وی با اشاره به سخنان برخی از مسئولین شهرستان رشتخوار در رابطه با اینکه در وزارت کشور مطرح‌شده است، چرا شهرستان رشتخوار این‌طور بوده و به فلانی کمتر رأی دادند، گفت: در کشور ما دموکراسی یعنی مردم به وظیفه و تکلیف خودشان عمل کنند و به هر شخصی که علاقه داشتند رأی دهند، مگر امیرالمؤمنین در زندگی خودشان مخالفین را تخریب می کردند.

 

وی با تأکید بر اینکه امروز سیاسیون ما فقط و فقط وجه تخریب را گرفته‌اند، تصریح کرد: امروز مسئولین شهرستان رشتخوار به‌جای تخریب کردن به فکر مشکلات اقتصادی، کار و معیشت مردم باشند و در مقابل مشکلات مردم عرق شرم بریزند.

 

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان رشتخوار در ادامه یادآور شد: امروز ما باید آگاهی داشته باشیم و مراقب باشیم، مردم به آن‌کسی که دوست داشتن رأی دادند، حال چون کاندید موردنظر شما در این شهرستان رأی نیاورده شما باید در برابر دیگران عرق شرم بریزید.

 

حجت‌الاسلام خاکشور با هشدار به مسئولین این شهرستان در جهت جلوگیری از ایجاد تفرقه بین مردم گفت: بهتر است مسئولین به فکر کار خودشان باشند، و در جهت رفع مشکلات مردم در این شهرستان قدم بردارند.

 

وی در ادامه خطاب به نماینده دو شهرستان خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در جهت توجه به شهرستان رشتخوار و مردم در این منطقه، گفت: نماینده محترم مگر شهرستان رشتخوار جزء حوزه انتخابی شما نیست، مگر مردم و جوانان اینجا هیچ سهمی ندارند، که هر چه امکانات باشد باید در حوزه دیگری کار شود.

 

امام‌جمعه موقت رشتخوار در ادامه افزود: مردمی که با توجه به فرمایشات رهبرشان به وظیفه و تکلیف خودشان عمل کردند و به‌پای صندوق‌های رأی آمدند، حالا کسی که در این شهرستان رأی نیاورد، نیاورد، مردم تابع قانون اساسی هستند و به آن‌کسی که رأی آورده است احترام‌می‌گذارند و از ایشان هم انتظار خدمت به رادارند.

 

حجت‌الاسلام خاکشور در پایان به سکوت جامعه بین المللی در برابر جنایات میانمار نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: چرا جامعه بین المللی امروز  در برابر جنایاتی میانمار و مسلمانانی که زنده، زنده در آتش سوزانده می‌شوند، سکوت کرده است، درخواست ما از وزارت خارجه رایزنی بیشتر با جامعه بین‌المللی در جهت جلوگیری از این جنایات است.

 

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/