به گزارش صبح توس؛امین اله مظلوم در نشست هماهنگی برگزاری هفته دفاع مقدس با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس بیش از 137 عنوان برنامه برگزار خواهد شد اظهارداشت: محوریت برنامه های سال جاری در این هفته بر استکبار ستیزی اقتصاد مقاومتی و برنامه های فرهنگی در راستای تحکیم بنیان خانواده است.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگداشت یاد و نام شهدای از ابتدای انقلاب تا کنون وظیفه ای فراموش نشده انی برای مسئولین و مردم است تصریح کرد:  غبار روبی مزار شهدا رژه نیروهای مسلح در روز ابتدایی هفته دفاع مقدس و برگزاری یادواره شهدا برنامه هایی است در این هفته انجام خواهد شد.

 

مظلوم با تاکید بر مقاومت در برابر دشمن در تمام زمینه ها ادامه داد: آنچه در هشت سال جنگ تحمیلی سبب پیروزی ملت ایران شد مقاومتی بود که در برابر دشمن به انجام دادیم و امروز نیز راه عبور از دشمنی ها و پیروزی در مقاومت خلاصه می شود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جنگ نرم بزرگترین آسیب و خطری است که جوانان نوجوانان ما در معرض خطر آن قرار گرفته اند عنوان کرد: تبیین ارزش های انقلاب اسلامی در این هفته و در طول سال باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با اشاره به اینکه  خون شهدا سبب تضمین بقای انقلاب می شود ادامه داد: امروز الگوی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بین تمام محور مقاومت همه گیر شده است.

 

انتهای پیام/