جواد باذلی در گفت وگو با صبح توس؛ با اعلام خبر کشته و زخمی شدن ۲۱ نفردر حادثه تصادف اتوبوس و کامیون درمحور گناباد- تربت حیدریه، گفت: ساعت ۲:۲۱ بامداد امروز پنج شنبه ۱۶ شهریورماه، به‌دنبال تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گناباد مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس و کامیون درکیلومتر ۱۵ محور گناباد - تربت حیدریه سریعا پنج دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد‌.

 

وی با بیان این نکته که اولین آمبولانس از پایگاه اورژانس عمرانی در کمتر از پنج دقیقه در صحنه حادثه حاضرشد، تصریح کرد: هنگام رسیدن کارشناسان فوریت‌های پزشکی سریعا مصدومین که اغلب مسافران اتوبوس بودند، مورد معاینه قرار گرفتند و بعد از انجام اقدامات اولیه تحت مراقبت کامل به بیمارستان علامه بهلول گنابادی منتقل شدند.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گناباد با اشاره به هماهنگی‌های ایجاد شدهبین بیمارستان گناباد و مرگز پیام اورژانس، ادامه داد: متاسفانه نوجوان ۱۷ ساله که طبق گفته همراهیان شاگرد اتوبوس بود، به‌علت آسیب شدید اندام قبل از رسیدن آمبولانس فوت کرد و 20 نفر مصدوم شدند.

 

باذلی خاطرنشان کرد: این اتوبوس از مشهد به طرف بیرجند درحال حرکت بود که به‌علت برخورد از عقب به کامیون دچار این حادثه شد.

انتهای پیام/