به گزارش صبح توس؛ عصر امروز به مناسبت فرارسیدن میلاد امام هادی(ع) و در آستانه هفته نیروی انتظامی، جشن بزرگی در تالار یاوری خلیل‌آباد با حضور فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین شهرستان و خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان ناجا برگزار شد.

 

مجتبی شاکری، در این مراسم اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های اساسی و زیرساخت و بسترساز توسعه‌های متعدد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برقراری نظم و امنیت است.

 

وی بابیان اینکه انتخابات مجلس، ریاست جمهوری و شورای اسلامی در شهرستان خلیل‌آباد در امنیت کامل برگزار شد، خاطرنشان کرد: فرمانده انتظامی خلیل‌آباد به همراه کارکنان خود بستر امنیت را در شهرستان فراهم کرده‌اند و این رضایت‌مندی مردم را در پی داشته است.

 

فرماندار خلیل‌آباد برقراری امنیت را یکی از آموزه‌های دینی دانست و تصریح کرد: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت شهدای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 

وی بابیان اینکه امنیت بسیار خوبی در شهرستان خلیل‌آباد برقرار است، اذعان کرد: نیروی انتظامی شهرستان خلیل‌آباد با حضور به‌موقع خود در عرصه‌های مختلف و اماکن حساس با تلاش شبانه‌روزی خود امنیت قابل‌توجهی در شهرستان به وجود آورده است.

انتهای پیام/