به گزارش صبح توس؛ رضا مهاجری امروز در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی که در سالن اجتماعات هیات فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به این نکته که  باشگاه سیاست امسال را بر جام حذفی گذاشته و ما این مسابقات را جدی می‌گیریم، گفت: تیم فینالیست سال قبل به مصاف ما می‌رود و امید به صعود داریم، تمرینات خوبی داشته‌ایم و بازیکنان ما در حال سورپرایز کردن کادر فنی هستند، چراکه خیلی خوب تمرین می‌کنند.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد: ما بر روی نقاط ضعف و قوت تراکتورسازی کار کرده‌ایم و اگرچه قرعه سختی نصیبمان شده؛ اما چنانچه ۷۰ درصد آن چیزی که در تمرینات بودیم باشیم، مطمئن باشید تراکتور را شکست می‌دهیم.

 

وی در خصوص مشکلاتی که برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به وجود آمده و همچنین عدم استفاده از ورزشگاه امام رضا، تصریح کرد: این موضوع واکاوی شده و مشکلی از بابت شورای تأمین نداریم، چنانچه ما از این استادیوم استفاده کنیم، مشهد از آن بهره می‌برد و ما دو تیم در لیگ برتر داریم که از این ورزشگاه بهترین استفاده را می‌کند.

 

مهاجری با تاکید بر اینکه باید به سالم‌سازی استادیوم‌ها کمک کنیم، اضافه کرد: چند روز پیش با مسئولان ورزشگاه امام رضا صحبت کردم که هرچه زودتر این ورزشگاه افتتاح شود.

 

سرمربی تیم پدیده در ادامه سخنان خود در خصوص حواشی بعد از برد استقلال گفت: متأسفانه دوستان به شکل‌های مختلف دوست دارند پدیده را وارد حاشیه کنند، بردن استقلال و پرسپولیس در هر شرایطی سخت است و استقلال در روزی که به مصاف ما آمده بود با تمام وجود می‌خواست ما را شکست دهد، حتی شنیده‌ام قبل از بازی با ما مطالبات معوقه آنها را پرداخت کردند، ولی خدا را شکر که ما آن مسابقه را بردیم.

 

وی ادامه داد: این را هم بگویم که برد استقلال آخر فوتبال و لیگ برای پدیده نیست، ما کار بزرگی انجام دادیم و نمی‌توانیم کتمان کنیم، برد سپاهان و استقلال راحت است، ولی استمرار آن سخت‌تر و مهم‌تر است.

 

مهاجری در پاسخ به این سوال که آیا پدیده می‌تواند مدعی قهرمانی جام حذفی باشد، ابراز کرد: اجازه بدهید ما بازی فردا را پشت سر بگذاریم و بعد وارد این مباحث شویم، جام حذفی مرحله به مرحله است و نمی‌دانیم حریف بعدیمان کدام تیم است، همان طور که گفتم امسال جام حذفی را جدی می‌گیریم و مشکل اصلیمان برای رسیدن به مراحل بالاتر همین بازی فردا است.

 

سرمربی تیم پدیده مشهد تأکید کرد: حریفمان را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که آنها تیم خوبی هستند؛ اما چه به لحاظ روحی و چه روانی باید روی این موضوع تمرکز داشته باشیم، لازمه پیروزی تمرکز است.

 

وی افرود: سال گذشته مقابل تراکتورسازی عالی بازی کردیم؛ اما به دلیل نداشتن تمرکز توپ‌هایمان گل نشد و آنها گل زدند و برنده شدند، امیدوارم فردا هر اتفاقی می‌افتد چاشنی شانس هم با ما یار باشد.

 

مهاجری در ادامه سخنان خود به افراد غایب در تیمش اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط کامل را برای بازیکنان داریم و سعی می‌کنیم با تمام قوا به مصاف حریف برویم.

 

انتهای پیام/