به گزارش صبح توس؛ صبح امروز با حضور سید جواد حسینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی ۵ پروژه خدماتی، عمرانی در شهرستان رشتخوارافتتاح و کلنگ زنی شد.

 

صبح امروز در ابتدای حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین استانی و محلی، کلنگ ساخت مدرسه ۶ کلاسه در دهستان باسفر شهرستان رشتخوار به زمین زده شد.

 

در ادامه با حضور در مزار شهدای گمنام شهر رشتخوار و غبارروبی مزار شهدا مسئولین به ادای احترام به مقام شامخ شهدا پرداختند.

 

 

افتتاح و بهره‌برداری از مرکز خدمات بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های صبح امروز در شهرستان رشتخوار بود.

 

 

مرکز اوژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان رشتخوار که در بحث طلاق، مفاسد اخلاقی، کودکان کار، زنان سرپرست خانوار، کودک آزاری، همسر و سالمند آزاری، خودکشی، حل تنش و تعارضات زناشویی از مهمترین زمینه های فعالیت این مراکز است، نیز امروز با حضور معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی افتتاح شد.

 

 

در ادامه مرکز آموزشی، رفاهی فرهنگیان شهرستان رشتخوار در ۳ طبقه جهت بهره‌مندی مدیران و معلمین غیر بومی از این مکان نیز افتتاح و بهره‌برداری شد.

 

در پایان با حضور بانوان فعال در عرصه‌های مختلف علمی، سیاسی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهرستان رشتخوار و مسئولین استانی و محلی مراسم افتتاحیه پارلمان بانوان شهرستان رشتخوار نیز برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/