محسن قندهاری در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل های صادره از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سامانه پیمایش سوخت، ناوگان باربری درون شهری و برون شهری که از گازوییل استفاده می کنند چنانچه در سامانه مربوطه ثبت نام نشوند علاوه براینکه از اول مهرماه سالجاری شامل قطع سهمیه سوخت خواهند شد در صورت فعالیت از طریق دوربین های هوشمند نیز جریمه می شوند.

وی افزود:  در شش ماه گذشته از طریق نصب بنر و پیامک موضوع به اطلاع مالکان خودروهای باربری رسیده است.

قندهاری تصریح کرد: تاکنون بیش از 500 خودرو در سامانه پیمایش سوخت ثبت نام کرده اند که و تقریبا 25 درصد مالکان خودروها مراحل را طی نکرده اند واگر آن دسته از افرادیکه پس از ثبت نام ادامه فرآیند قانونی را طی نکنند یقینا از اول مهر دچار قطع سهمیه سوخت می شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه گفت:  بر اساس دستورالعمل جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و ابلاغ سرپرست شهرداری تربت حیدریه اخذ سفته از مالکان هم حذف شد.

قندهاری تاکید کرد : سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تربت حیدریه آمادگی کامل جهت صدور پروانه خودروهای حمل بار را دارد و این بخشنامه شامل خودروهای دولتی وحتی ناوگان شهرداری و پیمانکاران می شود.

انتهای پیام/