به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار مرتضی مرادی معاون اجرایی سپاه امام رضا(ع) در افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی پایگاه های استعدادیابی خواهران بسیجی کشور، ضمن اشاره به بهره مندی ورزشکاران بسیجی سراسر کشور از مجاورت با حرم مطهر رضوی گفت: خواهران بسیجی حاضر در این المپیاد بایستی در نظر داشته باشند هدف این برنامه صرفاً فعالیت ورزشی نیست و گسترش موضوعات فرهنگی نیز باید مورد توجه باشد.

 

وی افزود: دشمن امروز در جنگ های متنوع نرم و سخت، بنیان خانواده را هدف قرار داده است.

 

معاون اجرایی سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: اساس و ستون فقرات تشکیلات خانواده، مادر خانواده است لذا این عامل مؤثر در تربیت فرزندان و نسل جوان آینده مورد هدف جدال فرهنگی دشمن قرار گرفته است.

 

وی افزود: نباید اجازه دهیم تخریب اذهان و فتنه فرهنگی دشمن به منظور از بین بردن استحکام عقیدتی محقق شود.

 

سرهنگ مرادی تصریح کرد: بر اساس رصدهای صورت گرفته آشکار شده است که تلاش هزاران شبکه ماهواره ای و بوق های تبلیغاتی، دیداری و نوشتاری دشمن در تخریب اعتقادات، حجاب و عقاید مستحکم مادران ایرانی را متمرکز شده است تا طلایه داران آینده این ملت را تحت تأثیر افکار غرب زده قرار دهند.

 

وی افزود: از مادران با اعتقادات راسخ فرزندانی مانند «شهید محسن حججی» برای اسلام تربیت می شود که با رشادت های این عزیزان امنیت جمهوری اسلامی در میان آشوب های منطقه کامل برقرار شده است.

 

معاون اجرایی سپاه امام رضا(ع) با اشاره به امنیت پایدار جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و جان فشانی های این عزیزان گفت: به همین بهانه معاندین نظام اسلامی موضوع دفاع از حرم را نیز مورد هجمه های رسانه ای قرار داده اند.

 

وی ضمن والا دانستن اهداف شهدای مدافع حرم در دفاع از ناموس و شرافت مسلمانان خاطرنشان کرد: امروز دشمن باتوجه به ارتقای توانایی های نظامی کشور، توان حمله نظامی به کیان جمهوری اسلامی را ندارد.

 

سرهنگ مرادی گفت: امروز جنگ نرم راه اندازی شده توسط دشمن یکی از تهدیدات مهم محسوب شده و لذا بایستی برای مقابله این هجمه ها، افزایش بصیرت و معرفت دینی با سرلوحه قرار گرفتن سیره اهل بیت(ع) و شهادت طلبی صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/