دکتر هادی جلالی، مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس، پیرامون خدمات ارائه شده این سازمان در بیمارستان صحرایی کوهسرخ کاشمر اظهار کرد: بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم از تاریخ 4 تا 10 شهریور ماه در محل ریوش از توابع شهرستان کوهسرخ کاشمر با همکاری بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد برپا شد.

وی از ویزیت رایگان بیش از 10 هزار نفر از مردم مستضعف منطقه کوهسرخ کاشمر خبر داد و افزود: در این بیمارستان خدمات تخصصی پوست، زنان، اطفال، جراحی، گوش حلق و بینی، اعصاب و روان، گوارش، چشم و دندانپزشکی به صورت کاملاً رایگان ارائه داده شد.

جلالی تصریح کرد: بیماران در صورت نیاز به پیگیری های درمانی با هماهنگی های صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، به بیمارستان های مشهد و کاشمر برای تکمیل مراحل درمان منتقل می شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی با بیان اینکه تقویت روحیه جهادی و ایثار یکی از اصلی ترین اهداف اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی است، گفت: حدود 120 پزشک و پرستار به بیمارستان صحرایی کوهسرخ اعزام شدند که تمامی آن ها به صورت داوطلبانه در این کار خدا پسندانه همکاری داشتند.

وی خاطرنشان کرد: بسیج جامعه پزشکی تا پایان سال به مناسبت های مختلف برای ارائه خدمات درمانی رایگان و محرومیت زدایی از مناطق محروم گروه های پزشکی اعزام خواهد کرد.

انتهای پیام/