به گزارش صبح توس؛ تیم کونگ فو این شهرستان در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در این دوره از مسابقات به مصاف رقبان خود رفت که در پایان حمیدرضا غلامی در رده نونهالان و مهدی محمدی و جواد اسدیان در نوجوانان موفق به کسب مقام نخست شدند.

 

در این دوره از رقابتها که با حضور 200 ورزشکار از سراسر استان برگزار شد، در رده نونهالان رسول بلوچ زاده و در نوجوانان محمدجواد میرزایی و حسین قلی زادگان به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.

 

همچنین در مسابقات جوجیتسو قهرمانی استان یادواره شهدای مدافع حرم، که در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهد برگزار شد با نایب قهرمانی تیم تربت حیدریه پایان یافت.

 

تیم جوجیتسو این شهرستان با هدایت و سرپرستی سروش حسینی نژاد و رسول غلام‌پور موفق شد با کسب پنج مدال طلا و هشت برنز بعد از تیم مشهد بر سکوی دوم این دوره از مسابقات قرار گیرد.

 

سروش حسینی نژاد، رسول غلام‌پور،حسین برزین، بهنام فکور و عرفان عباسپور ورزشکاران طلایی تیم شهرستان دربخش کمیته و میثم میری، مهدی خرمک،حجت حمیدی، حمیدرضا قانعی با کسب مدال برنز در همین بخش به کار خود پایان دادند.

 

همچنین متین پویان،حسین برزین و علی دهقان در بخش نوازا نیزصاحب مدال برنز شدند.

 

در این دوره از رقابتها  ۲۰۰ ورزشکار از سراسر استان شرکت داشتند که با هدف انتخاب تیم استان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

انتهای پیام/