به گزارش صبح توس؛ محمدرضا داورزنی درباره تشکیل تیمی با عنوان مهران برای حضور در لیگ برتر والیبال گفت: حضور نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال به هیچ وجه مشخص نیست، چراکه باید تکلیف بدهی تیم هایی که در گذشته از خراسان در لیگ برتر شرکت کرده بودند مشخص شود.

 

وی افزود: باشگاه های لیگ برتری از جمله تیم های خراسانی مجموعا بدهی بیش از ۹میلیاردی را به بازیکنان، کادر و برخی افراد دیگر دارند که همین موضوع مشکلات زیادی را برای فدراسیون به‌وجود آورده است.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: تلاش فدراسیون بر این است که دیگر اجازه ندهیم که اینگونه بدهی‌های میلیاردی خدشه به لیگ برتر وارد کند، به همین دلیل درلیگ سالجاری تمام جوانب را در نظرگرفتیم تا بازیکنان با خیال آسوده تری با باشگاهها قرارداد ببندند.

 

داورزنی بیان کرد: در خراسان رضوی هم اوضاع به همین شکل است و بازیکنان زیادی هستند که از تیم های قبلی این استان بدهی دارند و باید تکلیف این بدهی ها مشخص شود و تا زمانی که این موضوع حل نشود، حضور نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر هم منتفی است.

 

وی تاکید کرد: البته ٢٠ شهریور تکلیف یک یا دو استان کشور نظیرخراسان رضوی مشخص می شود  و تا آن زمان باید شرایط حضور در لیگ را فراهم کنند، در غیر این صورت نمی توانیم کاری انجام دهیم. منبع: فارس

انتهای پیام/