هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه در گفتگو با خبرنگار صبح توس با توجه به سخن دیروز حسینی معاون استاندار خراسان رضوی و در واکنش به این سخنان گفت: همیشه حرف اصلی ما این بوده است که به دنبال مسئولانی هستیم که نگاه منطقه‌ای نداشته باشند و نگاهی ملی به مسائل داشته باشند،امروز به‌عنوان نماینده مردم نیشابور و فیروزه از مردم شهرم می‌خواهم در مقابل جمله‌ای که آقای حسینی معاون سیاسی استاندار بیان کرده است سکوت ننمایند.

وی بیان کرد: از سخن معاون استاندار بسیار ناراحت هستم، ایشان اگر معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی هستند به نظر بنده نباید نگاه منطقه‌ای داشته باشند و این سخنان در شأن یک مسئول نیست، از وزیر محترم کشور می‌خواهم چنین افرادی در رأس هیچ‌کدام از مسئولیت‌های کشوری نباید باشند.

چنارانی گفت: درخواست ما به‌غیراز معذرت‌خواهی آقای حسینی نوشتن استعفا به دست شخص خودش است در غیر این صورت این داستان را به‌صورت ویژه از وزارت کشور پی گیری خواهیم کرد تا هرچه زودتر شخص استاندار معاون سیاسی خود را برکنار کنند.

لازم به ذکر است در جلسه روز گذشته تحلیف پارلمان زنان شهرستان نیشابور معاون سیاسی استاندار خراسان در سخنان خود از استان خراسان غربی که برای نیشابوری‌ها به‌منزله شهر سبزوار و ایجاد استانی جدید به این نام است یاد می‌شود.

انتهای پیام/