به گزارش صبح توس؛ سیدهادی علوی، مسئول بسیج هنرمندان سپاه امام رضا(ع) در جلسه هم اندیشی کانوان های هنرمندان که عصرروز شنبه 11شهریورماه در مسجد نبی اکرم(ص) نیشابور برگزار شد ضمن تبریک هفته ولایت گفت: برنامه های سال1396 و همه برنامه های اقشار با نظر فرماندهی استان بسته شده است، برخی از این برنامه ها استانی و برخی شهرستانی و کانونی است.

 

وی افزود: کانون های ما برابر حوزه های مقاومت است، حوزه های مقاومت جایگاه ویژه ای دارند، با پی گیری هایی که انجام شد جایگاه بسیج هنرمندان تثبیت شده است.

 

علوی گفت: هنرمندان امسال به سوی مساجد بروند، بسیج هنرمندان قبلا محدود به همان اداره شده بود و به مرور زمان ثابت شد که باید مساجد را به عنوان پایگاه های اصلی فرهنگی و هنری به میدان آورد، باید در طول سال برنامه های فرهنگی را در مساجد اجرا کنیم.

 

وی بیان کرد: ممکن است در بعضی مباحث خواهران از برادران قوی تر کار کنند که باید از وجود خواهران نیز در برنامه های خود استفاده کنیم، ناحیه نیشابور حساسیت ویژه ای دارد و تنها دانشگاه دولتی هنر در این شهر است که باید از این ظرفیت ها استفاده شود.

 

مسئول بسیج هنرمندان سپاه امام رضا(ع)گفت: تولید تئاتر مسجدی برای جشنواره تئاتر استان باید مورد توجه قرار گیرد، باید از شهرستان نیشابور و فیروزه حداقل سالی یک تئاتر با محوریت مسجد اجرا شود.

انتهای پیام/