به گزارش صبح توس؛ سعید محبی صبح امروز با اعلام خبر توقیف برداشت غیر مجاز بنه کوهی در مناطق کوهستانی این شهرستان به خبرنگار ما، گفت: بیش از 200 کیلو بنه کوهی که به صورت غیرمجاز برداشت وبا استفاده از تاریکی شب در حال انتقال از مناطق کوهستانی روستای سعادت آباد رشتخوار بود که با هوشیاری یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان رشتخوار متوقف شد.

 

 وی در ادامه در تشریح این خبر به خبرنگار ما، گفت: به منظور حمایت و حفاظت از محصولات فرعی جنگل در منطقه کوهستانی روستای سعادت آباد این شهرستان و پس اطلاع رسانی  به مقامات قضایی و فرمانداری و نیروی انتظامی و همچنین انتشار اطلاعیه در سطح روستاهای این شهرستان عملیات اجرایی یگان حفاظت اداره منابع طبیعی با همکاری و مشارکت مردم آغاز شد.

 

محبی در ادامه این مطلب، اظهار داشت: در همین راستا  تعدادی از افراد که اقدام به بر برداشت غیر مجاز این محصولات نظیر بنه کرده بودند در ارتفاعات روستای سعادت آباد توقیف شد.

 

رئیس منابع طبیعی شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه افراد متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شده‌اند در این رابطه گفت: عملیات گشت و مراقبت با جدیت و به صورت شبانه روزی توسط یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان رشتخوار با همکاری مردم در دست اقدام می‌باشد.

 

 

انتهای پیام/