به گزارش صبح توس؛ با همت و حضور جهادگران اردوهای جهادی شهید طهرانی مقدم و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشتخوار یادواره 9 آلاله شهید در روستاهای باسفر و علی‌نقی شهرستان رشتخوار شب گذشته با حضور پرشور مردم شهید پرور و ولایی در این روستاها برگزار شد.


محمد اشرف زاده از سپاه ۶۱ محرم تربت حیدریه، در مراسم، گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دهستان باسفر رشتخوار با اشاره به اینکه امروز جای شهید و جلاد عوض شده است، افزود: دشمنان با برنامه های فرهنگی به دنبال نفوذ در کشور هستند و یکی از راه کارهای آنها هدف قرار دادن فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه جهادی است.

 

وی در ادامه در رابطه با نفوذ دشمن و برنامه‌های دنبال شده از سوی آنان در کشور گفت: دشمن امروز در تلاش است تا با ضربه زدن به نیروهای انقلابی و بسیجیان به مهمترین هدف خود یعنی نفوذ تدریجی و پیروری در جنگ نرم برسد، که این موضوع بیش از پیش باید مورد توجه جوانان کشور باشد.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروزه ما باید درس مقاومت را از شهید محسن حججی‌ها بیاموزیم، اظهار داشت: شهید حججی درس ولایتمداری و گوش به امر امام بودن را به ما آموخت، مهمترین مسئله در شهادت شهید حججی از خودگذشتی بود.


شایان ذکر است، روستای علی نقی در بخش جنگل رشتخوار در دوران دفاع مقدس دو شهید و دهستان باسفر در این شهرستان هفت شهید والامقام را تقدیم انقلاب کردند.


انتهای پیام/