به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در مراسم تدفین شهدای گمنام شهر کندر، اظهار داشت: حضور مردم شریف کندر در برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام بسیار باشکوه بود.

 

وی این حضور را به معنای تکریم و تجلیل از مقام شهید و تعظیم از راه شهدای عظیم‌الشأن دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: شهدا جان خود را با اخلاص تقدیم راه اسلام، نظام و انقلاب کردند.

 

امام‌جمعه خلیل‌آباد بابیان اینکه این حضور پیوند عمیق این ملت انقلابی و وفادار انقلاب به راه، اهداف و مکتب شهیدان بزرگوار است، تصریح کرد: این انبوه جمعیت در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام با توجه شرایط گرمای هوا و همچنین فصل کار کشاورزان بی‌سابقه و بی‌نظیر است.

 

وی با تأکید بر اینکه مردم نشان دادند که در راه اسلام و انقلاب گام برمی‌دارند، بیان کرد: برای اولین بار دو شهید گمنام در شهر کندر دفن شدند و ملت توانستند شکوه خاصی را در این مراسم به نمایش بگذارند.

 

حجت الاسلام ناهیدی بابیان اینکه شهید متعلق به همه است، عنوان کرد: مردم به برکت خون شهدا و رهبری نظام راه خود را پیداکرده‌اند که همان راه قیام امام حسین(ع) است.

 

وی در پایان با تأکید بر اینکه شهدا آگاهانه جان خود را کف دست گذاشته و تقدیم اسلام و انقلاب کردند، ابراز کرد: این شهید و شهادت‌ها در راستای پیوند مکتب امام محمدباقر(ع) و تداوم راه انبیاء معصوم(ع) است.

انتهای پیام/