به گزارش صبح توس؛ حسین ابراهیمی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح دومین خانه بهداشت روستای جزین اظهار کرد: امروز سند افتخار ما این است که خادم مردم هستیم و برای خدمت به مردم در این هفته عصاره کار خود را میبنیم، عصاره‌ای که حاصل انجام وظیفه ما است و این سند افتخاری است ولی دلیل بر غرور نیست.

 

وی افزود: در مراسمی گفتند روستای محروم جزین، من کاملا با کلمه محروم برای این روستا مخالفم این روستای دارای مردمی بلند همت و خیرین فعال، است که درکنار اینها با ارائه خدمات نظام و دولت اکثر گرفتاری های و مشکلات مردم حل شده است و الحمدالله امروز شاهد روستای تقریبا مجهز به تجهیرات روز هستیم، البته کاستی هایی وجود دارد،ما نیز در راستای برطرف کردن این کاستی ها قدم برخواهیم داشت.

 

فرماندار بجستان خاطراتی از دوران کودکی خود گفت و بیان داشت: خیلی اوقات وقتی در نعمت قرار میگیریم گذشته خود را فراموش میکنیم. امروز در تمام روستاهای این شهرستان و با حضور خانه بهداشت ارائه خدمات بهورز میتوان روزهایی که به سختی میشد به یک پزشک در شهرستان آن هم یک پزشک هندی برای مداوا پیدا کرد را به یاد آور تا هیچ گاه این موهبت ها را از یاد نبریم.

 

فرماندار بجستان در ادامه به تفاوت‌های خدمات ارئه شده  نظام و دولت ها از بدو انقلاب اشاره کرد و گفت: کسانی که خاطرات قبل از انقلاب یادشان هست و امورات و وضع معیشت مردم را دیدند باید این خاطرات را سینه به سینه انتقال بدهند تا مردم تفاوت را احساس کنند.

 

وی به فضای مجازی و نقش آن در جوامع امروزی پرداخت و تصریح کرد: برخی اوقات دیده می‌شود در فضای مجازی نسبت به اقدامات صورت گرفته اجحاف میکنند و این بدور از انصاف است هر چند وظیفه ماست تا دنبال خواسته های مردم باشیم  و در راستای مطالبات مردمی قدم برداریم ولی آن چیزی که نباید از آن غفلت کرد نیمه پر لیوان است.

 

وی افزود: از دهه فجر سال گذشته تا به امروز بیش از 10 میلیارد و 680 میلیون ریال پروژه در شهرستان بجستان فقط در حوزه بهداشت افتتاح شد و این در حالی بود که کشور به لحاظ اقتصادی در بدترین حالت خود به سر میبرد و در حال حاضر 108 پروژه عمرانی در بجستان فعال و تعدادی از آن شاخص و ویژه است که ان شالله دهه فجر افتتاح می‌شود.

 

ابراهیمی در پایان به خدمات دولت یازدهم در شهرستان بجستان اشاره و ضمن تقدیر از مشارکت بسیج سازندگی در پروژه خانه بهداشت شهدای روستای جزین، خاطر نشان کرد: نقش نیروی های انتظامی و نظامی و هم چنین بسیج در جوامع نقشی بی بدیل است و این افتخاری برای این کشور است که جوانان آن در داخل و در خارج و هزارن کیلومتر آن طرفتر از مرزها، وظیفه خود را در صیانت از حریم این کشور انجام میدهند و تا پای جان از آرمان‌های این نظام دفاع می‌کنند.

 

انتهای پیام/