به گزارش صبح توس؛  نایب‌رئیس مجمع بسیج ناحیه بجستان ساعتی پیش در اجلاس این مجمع که در محل بیت الزهرا سپاه بجستان برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی را گرامی داشت، به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کابینه جدید دولت در چند روز اخیر پرداخت و اظهار کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در جمع کابینه جدید دولت، آنچه موجب شاخص شدن شهیدان رجایی و باهنر شد نگاه انقلابی و مدیرت جهادی آن‌ها بود.

 

سرهنگ علیرضا جنیدی در ادامه ضمن تبریک آزادسازی شهر تلعفر اذعان کرد: شهر تلعفر با همکاری نیروی‌های مردمی و تأثیرگذاری مراجع بالأخص آیت‌الله سیستانی و حمایت‌های جمهوری اسلامی آزاد شد و با این آزادسازی در سوریه و عراق جایی برای داعش نماند و تمرکز داعش به سمت شرق ایران متوجه شد.

 

وی افزود: با حضور داعش در مرزهای شرقی ایران و هم‌دستی با استکبار و طالبان برای اضمحلال جمهوری اسلامی که بزرگ‌ترین خواسته آن‌هاست قدم بردارند و این در حالی است که بعد شش سال جنگ در سوریه هیچ حاصلی و نتیجه برای آن‌ها در برنداشته است.

 

پیرابندند سپاه بجستان تصریح کرد: از طرفی دیگر حضور داعش در کنار مرزهای ایران هوشیاری بیشتر مردم را می‌طلبد هرچند ایران ازلحاظ قوای نظامی در آمادگی کامل به سر می‌برد و توان مقابله بر هرگونه توطئه‌ای را دارد.

 

نایب‌رئیس مجمع بسیج ناحیه بجستان در ادامه این نشست به فعالیت‌های مجمع بسیج  ناحیه بجستان در سال گذشته پرداخت و این مجمع را مؤثر و کاری خطاب کرد و گفت: در مجمع بسیج ناحیه بجستان تصمیمات خوبی گرفته و اتفاقات پسندیده رخ داد ولی باوجوداین هنوز جا برای کار کردن است و با توجه به مستعد بودن این شهرستان باید با تحرک بیشتر جزء شهرستان‌های برتر استان در نوآوری و ایده پردازی قرار بگیرم.

 

جنیدی به موضوع این اجلاسیِ پرداخت و سبک زندگی اسلامی را گره‌گشای آسیب‌های اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: تمام آسیب‌های اجتماعی که امروز گریبان جامعه بالأخص بجستان را گرفته است نشات در دوری از سبک زندگی اسلامی دارد و علت این‌همه آسیب اجتماعی و چالش‌ها به دلیل این بود از سبک زندگی اسلامی فاصله گرفته‌ایم.

 

فرمانده سپاه بجستان در ادامه به جایگاه مادر در جامعه و خانواده پرداخت و تصریح کرد: امروز تفاوت بسیار چشمگیری با دهه اول انقلاب دارد فضای مجازی جبهه‌ای است که به‌صورت شبانه‌روزی بر سر جوانان این کشور بمباران می‌کند و امروز افتخار ما و این ملت این است، باوجوداین جبهه نامنظم افراد همچون شهید حججی هستند. تا عزت ازدست‌رفته ما در عکس سلفی نمایندگان با آن زن را در یک نگاه بازگردانند.

 

انتهای پیام/