به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام سید کاظم مهدی‌زاده صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح بهسازی محوطه و آشپزخانه بقعه بی بی غیبی روستای سوسناری اظهار کرد: پروژه های افتتاح شده امروز در بقعه بی بی غیبی روستای سوسناری شامل راه دسترسی به این بقعه، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، آلاچیق و محوطه سازی این بقعه جمعا با ارزشی بالغ بر 560 میلیون ریال صورت گرفت که هزینه های آن هم از محل کمک های مردمی تامین شد.

 

بخشدار مرکزی بجستان پیش از ظهر امروز درحاشیه مراسم افتتاحیه ساختمان های دهیاری‌ روستاهای کامه اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح یک پروژه عمرانی در این روستا هستیم، این ساختمان‌ به صورت تیپ و با زیر بنایی 75 متری و تامین اعتبار از محل بودجه عمرانی دهیاری اجرا شده است.

 

عباس فروغی ادامه داد: ساختمان این دهیاری در سال 89 کلنگ خورد که بعد از توقف چند ساله مجدد با تلاش و پیگیری های لازم، زمینه برای بهره برداری فراهم شد و امروز شاهد افتتاح این پروژه هستیم و امیدواریم که بزودی این دهیاری تجهیز شود.

 

بخشدار مرکزی بجستان در ادامه در خصوص طرح هادی روستای کامه گفت: طرح هادی روستای کامه مصوب شده است و ان شالله بعد از تامین اعتبار اجرایی می‌شود.

 

لازم به ذکر است؛ در مراسم افتتاح دهیاری روستای کامه فرماندار بجستان از خدمات چهار ساله شورای دوره چهارم این روستا تقدیر کرد، همچنین شورا و دهیاری این روستا از علی قاسمی، مدیر جهاد کشاورزی، حسن غفوریان، رئیس اداره راه، محمدرضا اکبرنیا، مدیر آب و فاضلاب روستایی و احسان سیاح‌زاده، مدیر برق بجستان در راستای خدمات ارائه شده به این روستا با اهدای لوحی مورد تقدیر کردند.

 

انتهای پیام/