به گزارش صبح توس؛ در جلسه شورای اداری شهرستان مه ولات که صبح امروز با حضور قربانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشور استانداری خراسان رضوی فرماندار، امام جمعه و مسئولین ادارات در محل فرمانداری برگزار شد، از کارکنان نمونه و شایسته ادارات سطح شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 

فرماندار مه ولات در چهارم شهریورماه، سومین روز از هفته دولت و یادآور خاطره شهیدان بزرگوار هفته دولت در سال ۱۳۶۰ به خصوص شهیدان رجایی و باهنر است گفت: این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ها و زحمات گروه کثیری از جامعه اسلامی ‌مان روز کارمند نام‌گذاری شده است. این روز فرصت مغتنمی است تا از خدمات و فعالیت‌های تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش  قدردانی شود.

 

مسعود رنجبر اظهار داشت: روز کارمند، تجلیل ازانسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مرم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

 

گفتنی است، از خانواده شهید عباس غفرانی، تنها کارمند شهید شهرستان مه ولات  تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای خبر/