به گزارش صبح توس؛ محمدحسن فرهادی که امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در محل فرمانداری کاشمر سخن می‌گفت با تشکر از دستاوردهای مثبت شبکه بهداشت و درمان کاشمر در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: دولت فعلی مشی خود را بر مبنای تدبیر و ایجاد امید در جامعه قرار داده است.

 

وی افزود: علم، نور است و به آدمی نورانیت و نشاط می‌دهد، بنابراین جوامعی که علم و پژوهش مبنای تصمیم‌گیری آن‌هاست دچار بن بست نمی‌شوند.

 

فرماندار کاشمر ادامه داد: در مدیریت، فرآیند مهمی به نام تصمیم‌گیری وجود دارد یعنی یک مدیر باید بتواند از بین گزینه‌های مختلف با روش‌های علمی و پژوهشی، بهترین گزینه را انتخاب کند.

 

فرهادی با اشاره به تشکیل دولت جدید و مشخص شدن اعضای کابینه اظهار داشت: خدا را شاکریم که در یک فضای عقلایی و به دور از تنش، کابینه تشکیل شد و مدیرانی که مبنای علمی، برنامه‌ای و عقلایی دارند مسئولیت‌ها را بر عهده گرفتند.

 

فرماندار کاشمر همچنین از آغاز به کار دور جدید شوراهای اسلامی شهر و روستاها از فردا خبر داد.

 

وی در ادامه با اشاره به برنامه بسیج پزشکی استان برای راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در بخش کوهسرخ کاشمر خاطرنشان کرد: پزشکان بسیجی در قالب 16 گروه در تخصص‌های مختلف به مدت یک هفته به منطقه محروم کوهسرخ کاشمر خواهند آمد و با راه‌اندازی بیمارستان صحرایی، خدمات مهمی را ارائه خواهند داد.

 

فرهادی تصریح کرد: این پزشکان با حضور در منطقه کوهسرخ هم غربالگری علمی برخی بیماری‌ها را انجام خواهند داد؛ چرا که برخی بیماری‌ها، بومی و منطقه‌ای است و هم با درمان‌های موردی به کمک مردم خواهند آمد.

 

وی از تمامی دستگاه‌ها و ادارات خواست با بسیج جامعه پزشکی استان در این زمینه همکاری کامل داشته باشند.

انتهای پیام/